Celý film ke sledování

Ďáblovo dítě

Každý týden pro Vás vybíráme jeden nový film na YouTube, který si zde můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Angie (Sarah Thompson) se zkouší postavit na vlastní nohy, opustí proto svou silně nábožensky založenou matku a hledá si práci. Najme ji rodina Stantonových (Bruce Thomas, Kristen Dalton) jako chůvu pro jejich malého Sama. V noci ji obtěžují anonymní telefonáty, kdy se ze sluchátka ozávají jenom tlumené zvuky staré rozhlasové stanice. Angie jde brzy o holý život a musí ochránit sebe i chlapečka, který spí o patro výš. To ještě netuší, s kým má tu čest... Nervydrásající horor, při kterém tuhne krev v žilách. (Distributor: Blue Sky Film)

Více informací o tomto filmu, včetně hodnotících komentářů, naleznete na této stránce.

Pro režim celé obrazovky klikněte po spuštění filmu na ikonu [  ] vpravo dole, na mobilním zařízení stačí pouze otočit přístroj do horizontální polohy.

Další celé filmy zdarma najdete na této stránce CELÉ FILMY.

Nejlepší filmy 2017

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Máme za sebou další rok, který přinesl několik zajímavých filmových počinů. Co se týče hodnocení diváků a kritiky, mezi nejlépe hodnocené filmy se zařadily snímky Thor: Ragnarok, Dunkerk nebo Logan: Wolverine. Na své si přišli i malí diváci, animované filmy pro celou rodinu jsou v kinech velmi oblíbené, mezi nejvíce navštěvované patřily pokračování příběhů se známými hrdiny - Paddington 2, Já padouch 3 nebo Auta 3. A jak na tom byla česká tvorba? Světlo světa (nebo spíš šero kinosálu) spatřily například divácky úspěšné filmy jako Po strništi bos, Bába z ledu nebo Hřebejkova trilogie Zahradnictví. Existuje samozřejmě spousta žebříčků nejlepších filmů za rok 2017 (například ZDE hlasování posluchačů Českého rozhlasu), k tomu připočtěme ankety filmových kritiků, ať už americké Oscary nebo Českého lva, ale třeba vám se líbil zrovna jiný film, který se v žebříčcích nedostal příliš vysoko a vy jste přesto odcházeli z kina nebo od obrazovky s dobrým pocitem, že jste se dobře bavili. A o tom to je, každému se líbí něco jiného, důležité je, abyste se i v nadcházejícím roce mohli těšit na "dobrej biják", který bude natočen. To vám přeje redakce našeho serveru Online Filmy.

Letem světem

Zajímavá videa

  • Víte, že i malá smečka vlků dokáže změnit k lepšímu celý ekosystém? A víte, co znamená pojem trofická kaskáda? Úžasné a zejména poučné video v HD kvalitě z Yellowstonského národního parku můžete vidět ZDE
  • Už jste někdy přemýšleli nad tím jak to asi vypadá uvnitř myčky nádobí, když se stiskne tlačítko Start? Jeden týpek, co se asi hodně nudil, vložil dovnitř myčky kameru a zaznamenal mycí program trvající 42 minut. Jestli vás to zajímá, nebo nemáte při ruce lepší film, mrkněte na tohle video.