Filmy v kinech - premiéry od 16. září 2021: Není čas zemřít, Zbožňovaný, Zrcadla ve tmě, Supernova, Minuta věčnosti, Festival pana Rifkina, Quo vadis, Aida?, Mainstream, Last and First Men, 100% Vlk, Zelený rytíř, Marťanské lodě, Láska pod kapotou - české trailery najdete v menu FILMY V KINECH

Filmy na DVD/Blu-ray - novinky od září 2021: Godzilla vs. Kong, Tom a Jerry, Kdo mi jde po krku, Mortal Kombat, Tiché místo: Část II - české trailery najdete v menu FILMY NA DVD


Aktuálně z naší facebookové stránky: Do kin právě vstupuje nová bondovka s názvem Není čas zemřít a je to poslední film o neohroženém agentovi 007, ve kterém hlavní roli ztvárňuje herec Daniel Craig. Ten za 15 let natočil celkem pět filmů o James Bondovi, po této novince se tedy bude čekat na rozhodnutí, kdo ho ve slavné roli nahradí. Fanoušci českého filmu si jistě nenechají ujít novou komedii Zbožňovaný v hlavní roli s Jiřím Bartoškou. Ten hraje uznávaného pediatra, který odchází do důchodu na zasloužený odpočinek, ale v tu chvíli se provalí jeho dlouholetý poměr s milenkou a tím se roztáčí kolotoč nečekaných situací. Scénář i režii měl pod palcem Petr Kolečko, který je podepsaný pod divácky úspěšnými snímky jako Most!, Lajna, Padesátka nebo Masaryk.

Celé filmy ke sledování

Pravidelně pro Vás vybíráme celé filmy, které si přímo našich stránkách online-filmy.tv můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Filmy online a zdarma

Zdarma znamená, že se nemusíte registrovat a platit nějaké poplatky, případně povinně navštěvovat stránky s reklamou. Prostě si vyberete film, který vás zajímá, kliknete na něj a můžete ho sledovat na svém počítači, tabletu nebo mobilu. Naše stránky mají responzivní design, takže se vždy přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Podívejte se v pohodlí domova nebo na cestách na váš oblíbený film v češtině nebo s českými titulky.

online filmy zdarma

Celé filmy zdarma, v češtině a bez reklam najdete na stránce CELÉ FILMY.


Netflix

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu

Připravujeme pro vás novou kategorii, která bude zaměřena pouze na fenomén Netflix. To je americká společnost, která svým předplatitelům po celém světě nabízí možnost kdykoliv si přehrát dostupný seriál nebo film online. Pro sledování je tedy nutné připojení k internetu. Netflix je dostupný i v České republice, v české databázi je aktuálně přes 6000 filmů, seriálů a dokumentů, z toho asi desetina má český dabing a třetina má k dispozici české titulky. Netflix neustále rozšiřuje vlastní tvorbu, jeho filmy a seriály mívají často srovnatelné nebo i větší rozpočty než díla, která jsou uváděna nejprve v kinech. Vůbec nejsledovanějším seriálem je Zaklínač (The Witcher), který do dneška vidělo přes 75 milionů lidí. Zdarma lze sledovat veškerý obsah v rámci zkušební doby, která je většinou 1 měsíc. Měsíční předplatné začíná na částce 199 Kč. 

Nejlepší filmy 2020

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Na první místo zařazujeme akční komedii Gentlemani od režiséra Guye Ritchieho s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Colin Farrell, Hugh Grant). Napínavá gangsterka popisuje příběh drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium oklahomským miliardářům. Spousta akce, násilí a vtipných dialogů, u tohohle filmu se rozhodně nudit nebudete.

Druhé místo patří komedii Na nože, což je detektivka ve stylu Agathy Christie, která díky svéráznému detektivovi (Daniel Craig) a dalším protagonistům (mimo jiné Chris Evans nebo Jamie Lee Curtis) nabírá rychlé obrátky, není tu nouze o různé dějové zvraty nebo vytříbený anglický humor. Vyšetřování záhadné vraždy chytne diváka od první minuty.

Bronzovou příčku v našem výběru obsazuje poslední film od Christophera Nolana - akční scifi Tenet. Boj o záchranu světa v prostředí mezinárodní špionáže, kde neplatí obvyklý časoprostor a další pravidla. Přestože je občas velmi těžké se v ději orientovat, jedná se o velkolepou podívanou, kterou budete chtít asi vidět někdy znovu, abyste vizionáře Nolana pochopili.