Dramata 2016


Warning: file_get_contents(https://www.googleapis.com/youtube/v3/playlistItems?part=snippet&key=AIzaSyBEreAv5Ps2kTKcYDVnUTWARTh_KoLjweA&playlistId=PL-oV5RZ0BY7Y2d0nVI2bc3oPwJnerfLiI&fields=nextPageToken,pageInfo,items(snippet(publishedAt,title,description,resourceId/videoId,thumbnails))&maxResults=50): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /www/online-filmy.tv/online-filmy.tv/modules/mod_jusertube/lib/srizon_yt_album.php on line 231

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/online-filmy.tv/online-filmy.tv/modules/mod_jusertube/lib/srizon_yt_album.php on line 98
Assassin's Creed - druhý oficiální český HD trailer
Assassin's Creed - druhý oficiální český HD trailer

V kinech od 29. prosince 2016 Callum Lynch (Michael Fassbender) díky revoluční technologii odhaluje ve své DNA genetické vzpomínky svého prapředka Aguilara žijícího v 15. století. Brzy ale zjišťuje, že i on sám patří k tajné organizaci Asasínů, která se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva. Callum se pokusí získat neuvěřitelné schopnosti a znalosti svého předchůdce, aby se mohl postavit společenství dnešních Templářů stejně jako předchůdce v minulosti. Ve filmu zanechala svými skoro 100 záběry stopy i česká post-produkce Dazzle Picrures (http://www.dazzlepictures.net).

Collateral Beauty: Druhá šance - hlavní trailer s českými titulky
Collateral Beauty: Druhá šance - hlavní trailer s českými titulky

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický plán, jehož cílem je přinutit ho překvapivým a hluboce lidským způsobem se vyrovnat se svým žalem. V kinech od 22.prosince

Underworld: Krvavé války (2016) - trailer - CZ titulky
Underworld: Krvavé války (2016) - trailer - CZ titulky

Premiéra 8. prosince 2016 Nejnovější trailer k pokračování úspěšné ságy o nekončící válce upírů a Lycanů. Kate Beckinsale je zpátky a na její hrdinku Selene čeká nová výzva. Těšte se na UNDERWORLD: Krvavé války! V kinech ve 2D i 3D. 👊🎬🔫💣👿 Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz

Noční zvířata (Nocturnal Animals) - oficiální český HD trailer
Noční zvířata (Nocturnal Animals) - oficiální český HD trailer

V kinech od 24. listopadu 2016 Režisér Tom Ford (Single Man) natočil film, jehož příběh se odehrává ve dvou rovinách. V jedné sledujeme Suzan (Amy Adams) a jejího bývalého muže, spisovatele Tonyho (Jake Gyllenhaal), který jí přinesl svůj nový rukopis, aby si jej přečetla. V druhé rovině se odehrává příběh této knihy, jejíž děj začíná ovlivňovat Suzanin život.

Americká idyla (American Pastoral) - oficiální český HD trailer
Americká idyla (American Pastoral) - oficiální český HD trailer

V kinech od 17. listopadu 2016 Americká idyla je film natočený na námět stejnojmenného románu Philipa Rotha oceněného Pullitzerovou cenou. Vypráví příběh rodiny, jejíž zdánlivě idylický život je nečekaně roztříštěn sociálním a politickým chaosem 60. let. Ewan McGregor (Blízko od sebe, Lov lososů v Jemenu) přichází s celovečerním režijním debutem, v němž si i zahrál roli Seymoura „Švéda“ Levova, bývalého legendárního středoškolského atleta, nyní úspěšného podnikatele oženěného za Dawn (Jennifer Connelly), někdejší královnu krásy. Pod naleštěným pozlátkem Švédova života ale rostou potíže. Když jeho milovaná náctiletá dcera Merry zmizí poté, co je obviněná ze spáchání násilného činu, věnuje Švéd všechnu energii jejímu nalezení a záchraně rodiny. To, co objevuje, otřásá jeho přesvědčením, nutí ho podívat se pod povrch a je nečekaně konfrontován s chaosem tvořícím svět okolo něj. V hlavních rolích se představí držitelka Oscara Jennifer Connelly (Čistá duše) v roli Dawn, Dakota Fanning (The Runaways, sága Twilight) v roli Merry, držitelka ceny Emmy Uzo Aduba (Orange is the New Black) a na Oscara nominovaný David Strathairn (Lincoln, Dobrou noc a hodně štěstí).

Snowden HD trailer CZ
Snowden HD trailer CZ

Premiéra: 10. 11. 2016

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, HD Trailer, cz titulky, Mel Gibson
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, HD Trailer, cz titulky, Mel Gibson

Film oscarového režiséra Mela Gibsona, inspirovaný skutečným příběhem muže, který se během války stal hrdinou bez jediného výstřelu. V kinech od 10.11.2016

Zúčtování - trailer s českými titulky
Zúčtování - trailer s českými titulky

Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých. V kinech od 27.října.

Jack Reacher: Nevracej se (Jack Reacher: Never Go Back) - oficiální český HD trailer
Jack Reacher: Nevracej se (Jack Reacher: Never Go Back) - oficiální český HD trailer

V kinech od 20. října 2016 Bývalý vojenský vyšetřovatel Jack Reacher (Tom Cruise) přijíždí na svou bývalou vojenskou základnu, kde je ke svému překvapení obviněn, že je zodpovědný za vraždu, která se na základně stala před mnoha lety. Aby dokázal svou nevinu, pustí se Reacher do vlastního vyšetřování, aby co nejdříve očistil svou pověst.

Inferno (2016) - české titulky
Inferno (2016) - české titulky

Premiéra filmu 13. 10. 2016. Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi, která utržila po světě přes miliardu dolarů. Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.

Dívka ve vlaku - hlavní trailer s českými titulky
Dívka ve vlaku - hlavní trailer s českými titulky

Film natočen podle knižního bestselleru roku 2015. V kinech od 6.října.

Anthropoid (2016) - české titulky
Anthropoid (2016) - české titulky

Premiéra 28.9. 2016 http://www.anthropoidfilm.cz Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. Heydrich byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení a vůdcem nacistických okupačních sil v Československu. Vražedná a brutální vláda tohoto muže, přezdívaného „pražský řezník“, přiměla spojenecké síly v Londýně k naplánování přísně tajné mise s kódovým označením Operace Anthropoid, která se měla navždy zapsat do historie. Film sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka (Cillian Murphy) a Jana Kubiše (Jamie Dornan), kteří provedou v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti. Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí musejí v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech - trailer s českými titulky
Deepwater Horizon: Moře v plamenech - trailer s českými titulky

Dne 20. dubna 2010 došlo v Mexickém zálivu na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě. V kinech od 29.září.

Sedm statečných (Magnificient 7) - český trailer
Sedm statečných (Magnificient 7) - český trailer

Sedm statečných a ozbrojených kovbojů se spojí s cílem pomoci chudé vesnici před chladnokrevnými zloději. V kinech od 22.9.2016.

Krycí jméno Holec - CZ trailer
Krycí jméno Holec - CZ trailer

Premiéra filmu je 22. 9. 2016. Napínavý snímek na motivy povídky nedávno zesnulého režiséra Jana Němce Italská spojka se odehrává mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968. Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro moderní špionážní drama s milostnými motivy, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím. Fiktivní příběh se opírá o skutečné situace své doby i reálné osoby.

Vlk z Královských Vinohrad - oficiální trailer CZ
Vlk z Královských Vinohrad - oficiální trailer CZ

Autobiografický film legendárního režiséra Jana Němce volně vychází z autorovy publikace Nepodávej ruku číšníkovi a pozoruje jeho životní příběhy od šedesátých let do současnosti. V kinech od 15.9.2016

Mechanik zabiják: Vzkříšení - trailer s českými titulky
Mechanik zabiják: Vzkříšení - trailer s českými titulky

Když už si Arthur Bishop myslel, že nechal svou vražednou minulost daleko za sebou, unesl jeho nejobávanější nepřítel jeho životní lásku. Nyní je nucen cestovat po celém světě, aby spáchal tři naprosto nemožné atentáty a udělal to, co umí nejlépe: spáchat je tak, aby vypadaly jako nehody. V kinech od 15.září.

Ve jménu krve/Blood Father - Oficiální český trailer - V kinech od 15. 9. 2016
Ve jménu krve/Blood Father - Oficiální český trailer - V kinech od 15. 9. 2016

Akční thriller s drsným a charismatickým Melem Gibsonem v hlavní roli. V kinech po celé České republice od 15. září 2016.

Sully: Zázrak na řece Hudson - trailer s českými titulky
Sully: Zázrak na řece Hudson - trailer s českými titulky

V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson“, když kapitán „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách řeky Hudson a zachránil tak život 155 pasažérů na palubě letadla. Přestože veřejnost a média mluvila o ojedinělém činu dokazujícím jeho letecké dovednosti, probíhající vyšetřování hrozilo zničit jeho pověst a kariéru. V kinech od 8.září

Nerve: Hra o život - trailer s českými titulky
Nerve: Hra o život - trailer s českými titulky

Studentka střední školy, závislá uživatelka online her se ocitne v nebezpečné situaci, kdy každý její pohyb začíná být monitorován anonymní komunitou pozorovatelů. V kinech od 8.září.

Smrt ve tmě - TRL A - české titulky
Smrt ve tmě - TRL A - české titulky

Premiéra filmu 1. 9. 2016 Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak...

Ben Hur (Ben Hur) - český trailer
Ben Hur (Ben Hur) - český trailer

Ben Hur je mírumilovný syn z významného židovského rodu, který je nešťastnou shodou okolností odsouzen na galeje a po mnoha útrapách si musí svoji svobodu vybojovat zpět v šíleném závodě kvadrig se sadistickým římanem Messalou. V kinech od 11.8.2016

Jason Bourne - oficiální český HD trailer
Jason Bourne - oficiální český HD trailer

V kinech od 28. července 2016 Jason Bourne. Slavný agent bez paměti se vrací a s ním i jeho nejsilnější sestava: v hlavní roli Matt Damon, režie Paul Greengrass. Podpoří je Julia Stiles, Alicia Vikander, Vincent Cassel a Tommy Lee Jones.

Film Trailer: Učiteľka / The Teacher
Film Trailer: Učiteľka / The Teacher

Trailer of the film The Teacher (Official Selection - Competition) / Trailer k filmu Učitelka (Hlavní soutěž)

Zhasni a zemřeš - trailer s českými titulky
Zhasni a zemřeš - trailer s českými titulky

Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není … a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení… jakmile se zhasnou světla. V kinech od 21.července 2016.

Legenda o Tarzanovi - trailer s českými titulky
Legenda o Tarzanovi - trailer s českými titulky

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Skarsgård) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest. V kinech od 7.července 2016.

Očista: Volební rok (The Purge: Election Year) - oficiální český HD traileer
Očista: Volební rok (The Purge: Election Year) - oficiální český HD traileer

Hororový thriller Očista: Volební rok otevírá další děsivou kapitolu o dvanácti hodinách anarchie, této době, která probíhá vždy jednou v roce v jedné brutální noci se říká Očista. Během ní neplatí žádný zákon, vražda je legální. Třetí film, který se tomuto fenoménu věnuje, napsal a režíruje autor celého konceptu James DeMonaco.

Hra peněz - HD trailer A CZ tit
Hra peněz - HD trailer A CZ tit

Premiéra filmu 16. 6. 2016.

V zajetí démonů 2 - hlavní trailer s českými titulky
V zajetí démonů 2 - hlavní trailer s českými titulky

Druhé pokračování série sleduje dva hlavní vyšetřovatele paranormálních jevů na jejich cestě do Anglie, kam se vydávají prozkoumat případ holčičky posedlé démonem. V kinech od 9.června

Já, Olga Hepnarová - oficiální TRAILER
Já, Olga Hepnarová - oficiální TRAILER

Film Já, Olga Hepnarová je příběhem dívky, která ve svých dvaadvaceti letech nákladním vozem úmyslně najela v centru Prahy do lidí na tramvajovém ostrůvku a osm jich usmrtila. Ke svému činu se hrdě hlásila, odmítla ho litovat, považovala ho za svou pomstu vůči společnosti a požadovala pro sebe trest smrti. V roce 1975 byla oběšena a stala se tak poslední popravenou ženou u nás. Těžké téma a obecně známý případ české historie si doposud nikdo v celovečerním hraném snímku ztvárnit neodvážil. Jde o vůbec první pokus přenést příběh Olgy Hepnarové a jejího strašného činu do filmu. Film podle tvůrců nemá být a není obhajobou Olgy Hepnarové.

Rudý kapitán - oficiální český TRAILER
Rudý kapitán - oficiální český TRAILER

Detektivní thriller podle knižního bestselleru Dominika Dána. Více informací: Facebook: https://www.facebook.com/filmrudykapitan/ Instagram: https://www.instagram.com/filmcervenykapitan/ ČSFD: http://www.csfd.cz/film/385272-rudy-kapitan/prehled/

Polednice - HD trailer
Polednice - HD trailer

Premiéra filmu 3. 3. 2016. Eliška s malou dcerkou se po mnoha letech vrací do rodné vesnice svého muže, aby se zde pokusila o nový začátek. Kromě vlídného přijetí sousedů ji tu však čeká i setkání s místní podivínkou, ženou, která ve své pomatené mysli vleče tíhu vlastního dávného neštěstí. Kolem Elišky, vystavené traumatům z osamělosti a postupně vysilované boji s nekonečnými úředními stereotypy, se postupně začínají spřádat sítě prokletí. Podaří se Elišce zachránit sebe i dceru před mysteriózním zlem dřív, než ji zcela ovládne stín Polednice a nebo vlastní šílenství?

Lída Baarová - oficiální HD trailer
Lída Baarová - oficiální HD trailer

V kinech od 21. ledna 2016 Režie: Filip Renč Hrají: Táňa Pauhofová, Karl Markovics, Pavel Kříž, Lenka Vlasáková, Gedeon Burkhard, Martin Huba, Jiří Mádl, Simona Stašová a další

Osm Hrozných (Hateful Eight) - 1.český trailer
Osm Hrozných (Hateful Eight) - 1.český trailer

Nový western Quentina Tarantina v kinech od ledna 2016.

REVENANT Zmrtvýchvstání (The Revenant) - oficiální český HD trailer
REVENANT Zmrtvýchvstání (The Revenant) - oficiální český HD trailer

V kinech od 14. ledna 2016 Hluboko v americké divočině zůstává lovec Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) sám, těžce zraněn a opuštěn mužem z jeho vlastní skupiny, proradným Johnem Fitzgeraldem (Tom Hardy). Jedinou zbraní mu je vlastní vůle. Díky ní Glass překoná nepřátelskou krajinu, brutální zimu a bojovné kmeny, to vše v neúnavné snaze přežít a pomstít se Fitzgeraldovi. REVENANT Zmrtvýchvstání, v režii a podle scénáře proslulého režiséra a držitele Oscara, Alejandra González Iñárritu (Birdman, Babel), je inspirován skutečným příběhem.