Celé filmy ke sledování

Pravidelně pro Vás vybíráme celé filmy, které si přímo našich stránkách online-filmy.tv můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Filmy online a zdarma

Zdarma znamená, že se nemusíte registrovat a platit nějaké poplatky, případně povinně navštěvovat stránky s reklamou. Prostě si vyberete film, který vás zajímá, kliknete na něj a můžete ho sledovat na svém počítači, tabletu nebo mobilu. Naše stránky mají responzivní design, takže se vždy přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Podívejte se v pohodlí domova nebo na cestách na váš oblíbený film v češtině nebo s českými titulky.

online filmy zdarma

Celé filmy zdarma, v češtině a bez reklam najdete na stránce CELÉ FILMY.

Online seriály zadarmo

Nové top seriály - zdarma na měsíc

Pro fanoušky seriálů, kteří byli zvyklí na streamovací službu TopSeriály.to přišla 1. listopadu 2019 zásadní zpráva - po žalobě filmařů a studií Netflix a HBO (sdružených v alianci ACE) musely skončit pirátské stremovací služby verystream, openload, streamango a rapidvideo, na kterých byly stránky TopSerialy.to založeny. Podle aliance ACE se jedná o okrádání tvůrců, kteří tak přicházejí o předplatitele a tím nemalé zisky. Top seriály tak půjde nadále sledovat pouze legálně, tj. zaplatit si za jejich sledování. Zdarma lze sledovat seriály a filmy v rámci zkušební doby, která je většinou 1 měsíc.

Nejlepší filmy 2018

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Podle nás asi nejlepším hraným snímkem minulého roku byl příběh skupiny Queen a jejího frontmana Freddieho Mercuryho uvedený pod názvem Bohemian Rhapsody (stejnojmenný hit skupiny). Tento životopisný film získal čtyři Oscary včetně Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Velkou pozornost si zaslouží také akční sci-fi Spider-Man: Paralelní světy od Studia Marvel. Skvělá animace a do detailu promyšlený scénář tak vytvořili nejlepší film o pavoučím muži, jaký byl kdy natočen. Z dětských animovaných filmů vládl minulému roku snímek Coco o mexické říši mrtvých, který je doplněn skvělou muzikou. Je to přesně ten film, který v kinech hltaly děti a dobře se bavili i jejich rodiče.

Nejlepší filmy 2017

Jaké filmy zazářily v roce 2017

Máme za sebou další rok, který přinesl několik zajímavých filmových počinů. Co se týče hodnocení diváků a kritiky, mezi nejlépe hodnocené filmy se zařadily snímky Thor: Ragnarok, Dunkerk nebo Logan: Wolverine. Na své si přišli i malí diváci, animované filmy pro celou rodinu jsou v kinech velmi oblíbené, mezi nejvíce navštěvované patřily pokračování příběhů se známými hrdiny - Paddington 2, Já padouch 3 nebo Auta 3. A jak na tom byla česká tvorba? Světlo světa (nebo spíš šero kinosálu) spatřily například divácky úspěšné filmy jako Po strništi bos, Bába z ledu nebo Hřebejkova trilogie Zahradnictví. Existuje samozřejmě spousta žebříčků nejlepších filmů za rok 2017 (například ZDE hlasování posluchačů Českého rozhlasu), k tomu připočtěme ankety filmových kritiků, ať už americké Oscary nebo Českého lva, ale třeba vám se líbil zrovna jiný film, který se v žebříčcích nedostal příliš vysoko a vy jste přesto odcházeli z kina nebo od obrazovky s dobrým pocitem, že jste se dobře bavili. A o tom to je, každému se líbí něco jiného, důležité je, abyste se i v nadcházejícím roce mohli těšit na "dobrej biják", který bude natočen. To vám přeje redakce našeho serveru Online Filmy.

Letem světem

Zajímavá videa

  • Víte, že i malá smečka vlků dokáže změnit k lepšímu celý ekosystém? A víte, co znamená pojem trofická kaskáda? Úžasné a zejména poučné video v HD kvalitě z Yellowstonského národního parku můžete vidět ZDE
  • Už jste někdy přemýšleli nad tím jak to asi vypadá uvnitř myčky nádobí, když se stiskne tlačítko Start? Jeden týpek, co se asi hodně nudil, vložil dovnitř myčky kameru a zaznamenal mycí program trvající 42 minut. Jestli vás to zajímá, nebo nemáte při ruce lepší film, mrkněte na tohle video.