Filmy v kinech - premiéry od 15.2.2018: Tvář vody, Black Panther, Darkland, Ewa Farna 10: Neznámá známá, Hmyz - české trailery najdete v menu FILMY V KINECH

Filmy na DVD/Blu-ray - novinky od 13.2.2018: Alibi na klíč, Geostorm: Globální nebezpečí, Sněhulák, O těle a duši, Sbohem Kryštůfku Robine - české trailery najdete v menu FILMY NA DVD

Aktuálně z naší facebookové stránky: Tvář vody - nový film, který právě teď můžete vidět v kinech, získal 13 nominací na Oscara. Příběh se odehrává v 60. letech minulého století v americké tajné laboratoři, kde zkoumají obojživelné monstrum nalezené v Amazonii. Ve stejné laboratoři pracuje i němá uklízečka, která s vězněným tvorem naváže komunikaci a mezi oběma se vytvoří silné pouto...

Nejlepší filmy 2018

Filmy 2018

KOMEDIE  •  AKČNÍ / DRAMA  •  SCI-FI  •  ANIMOVANÉ / RODINNÉ  •  DOKUMENTY

Filmové tipy 2018

9.2. Copak nového nám dorazilo do kin? Třeba ruská animovaná pohádka Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu anebo třetí pokračování série 50 odstínů - tentokrát Padesát odstínů svobody - Anastasia už není nezkušená studentka, stala se z ní emancipovaná paní Greyová, která ale umí (nejen) svého manžela pořád pěkně rozpálit. Ne náhodou přichází nové "porno pro maminky" do kin právě v období svátku zamilovaných, lístek do kina může být zajímavým valentýnským dárkem :-)

2.2. Emoce po prezidentské volbě pomalu opadají, teď je čas se tomu všemu zasmát a v tom nám pomůže Tonda Blaník, tedy Prezident Blaník :-)

25.1. Tentokrát z nových filmů zmíníme tak trochu jiný film - jmenuje se S láskou Vincent a jedná se o zajímavou kombinaci hraného filmu a animovaných olejomaleb, kterých bylo téměř 67 tisíc a které namalovalo 125 malířů z celého světa podle původních obrazů slavného malíře Vincenta van Gogha. Scénář je inspirován dopisy, které posílal van Gogh svému bratrovi krátce před svou smrtí.

19.1. Ze včerejších premiér zmíníme dva filmy, které možná budou patřit mezi nejúspěšnější v tomto roce. Začneme krimikomedií Tři billboardy kousek za Ebbingem. Scénář i režii má na svědomí Martin McDonagh, který stojí za filmovými hity V Bruggách nebo Sedm psychopatů. Druhým tipem je animovaná novinka Coco. Za tou zase stojí tvůrci úspěšných filmů Příběh hraček a Hledá se Dory. V kinech však můžete narazit i na další novinky, podívejte se na náš přehled.

12.1. Zmenšování - nové sci-fi právě teď v kinech, v hlavní roli Matt Damon, který se účastní vědeckého procesu miniaturizace, která má vyřešit problém přelidnění na naší planetě. I v malém světě lze prožít velké věci :-)

5.1. Nový rok - nové filmové premiéry! Na co zajít do kina ještě dnes navečer? Nový film Woodyho Allena Kolo zázraků v hlavní roli s Kate Winslet - drama odehrávající se v zábavním parku v 50. letech, nebo hvězdně obsazený film Velká hra - skutečný příběh bývalé profesionální lyžařky, která po úrazu změnila svůj život a vytvořila tajné herny pokeru pro celebrity a byznysmeny. Roli hlavní hrdinky si zahrála Jessica Chastain, v dalších rolích se objeví Idris Elba nebo Kevin Costner. A nezapomínejme ani na děti, určitě je potěší nová pohádka Čertoviny od Zdeňka Trošky.

4.1. Nový rok je tu a s ním i nové filmové premiéry. Na této stránce zveřejňujeme každý týden naše tipy, které zařazujeme do žánrových kategorií. Pokud hledáte filmy z minulých let, podívejte se do našeho filmového archivu.