České trailery zdarma

Očista: Volební rok (The Purge: Election Year) - oficiální český HD traileer
Očista: Volební rok (The Purge: Election Year) - oficiální český HD traileer
Hororový thriller Očista: Volební rok otevírá další děsivou kapitolu o dvanácti hodinách anarchie, této době, která probíhá vždy jednou v roce v jedné brutální noci se říká Očista. Během ní neplatí žádný zákon, vražda je legální. Třetí film, který se tomuto fenoménu věnuje, napsal a režíruje autor celého konceptu James DeMonaco.
Hra peněz - HD trailer A CZ tit
Hra peněz - HD trailer A CZ tit
Premiéra filmu 16. 6. 2016.
Můj král HD teaser CZ
Můj král HD teaser CZ
Můj král (Mon Roi) „Pravidla destruktivní vášně.” Cena za nejlepší ženský herecký výkon, Cannes 2015 (Emmanuelle Bercot) Francie 2014, do 15 let nevhodné Emocionální drama vyprávěné v průběhu několika let zachycuje komplikovanou a destruktivní povahu vztahu mezi mužem a ženou. Tony je po vážné lyžařské nehodě přijata do rehabilitačního centra. Závislá na péči zdravotnického personálu a lécích proti bolesti, využívá nečekaně nabytého času k zpětnému pohledu na turbulentní románek s mužem jménem Georgio. Kdo vlastně je ten muž, kterého tak hluboce milovala? Jak mohla dovolit sama sobě propadnout takhle dusivé a destruktivní vášni? Před Tony stojí obtížný a dlouhý proces vnitřního i vnějšího hojení, jehož překvapivě osvobozující součástí může být fyzická práce… Režie: Maïwenn Hrají: Emmanuelle Bercot, Vincent Cassel -- Odebírat od Film Europe Pictures Subscribe to Film Europe Pictures http://www.youtube.com/subscription_c... Kino Film Europe https://www.facebook.com/filmeuropekino http://filmeurope.sk/cinema Film Europe Media Company https://www.facebook.com/FilmEurope?f... http://filmeurope.eu/ Film Europe Pictures CZ http://filmeurope.cz/ Film Europe Pictures SK http://filmeurope.sk/ Podívejte se na další Film Europe kanály Check out other Film Europe Channels Film Europe Channel http://www.youtube.com/user/FilmEurop... https://www.facebook.com/pages/Film-E... http://www.filmeuropechannel.eu/ CS Channels http://www.youtube.com/channel/UCDpQq... https://www.facebook.com/CSTVeu?fref=ts http://www.cschannels.eu/ Film Europe Media Company https://www.facebook.com/FilmEurope?f... http://filmeurope.eu/
Podfukáři 2 - hlavní trailer s českými titulky
Podfukáři 2 - hlavní trailer s českými titulky
Špičkoví iluzionisté ze skupiny Čtyři jezdci se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné předvedli kousky přesahující hranice lidského chápání a posunuli hranice jevištních iluzí do nových výšin. V českých kinech od 16.června.
RUDÝ KAPITÁN oficiální HD trailer
RUDÝ KAPITÁN oficiální HD trailer
Oficiální trailer krimi thrilleru podle kniky Dominika Dána startuje v kinech 10. března 2016
Pařba v Pattayi - Oficiální český online trailer - V kinech od 30. 6. 2016
Pařba v Pattayi - Oficiální český online trailer - V kinech od 30. 6. 2016
Thai box, chlast a opice! Pařba v Pattayi od 30. června v českých kinech.
Den nezávislosti: Nový útok (Independence Day: Resurgence) – český HD trailer (dabing)
Den nezávislosti: Nový útok (Independence Day: Resurgence) – český HD trailer (dabing)
Publikováno 24. 4. 2016 V kinech od 23. června 2016 POKRAČOVÁNÍ DNE NEZÁVISLOSTI ROLANDA EMMERICHA Věděli jsme, že se jednou vrátí. DEN NEZÁVISLOSTI nově vymezil žánr katastrofického filmu. Další kapitola tohoto eposu představí globální katastrofu nepředstavitelného měřítka. S využitím obnovených technologií vetřelců, obyvatelé Země vybudovali obrovský obranný program na ochranu planety. Avšak nic nás nemůže připravit na vyspělou a nebývalou sílu vetřelců. Pouze vynalézavost několika statečných mužů a žen může zachránit naši civilizaci před zánikem.
Oslněni sluncem, HD trailer, cz titulky
Oslněni sluncem, HD trailer, cz titulky
Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z příjemného setkání se pomalu mění v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti…V kinech od 9.června.
Správní chlapi - hlavní trailer s českými titulky
Správní chlapi - hlavní trailer s českými titulky
Soukromý detektiv Holland March (Ryan Gosling) a nájemný ranař Jackson Healy (Russell Crowe) spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. V kinech od 2.června.
Vzkaz v láhvi – Trailer CZ
Vzkaz v láhvi – Trailer CZ
Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až do rukou detektivů speciálního kriminálního Oddělení Q. Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistent Assad (Fares Fares) jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil.