České trailery zdarma

Zimní Spánek HD trailer CZ
Zimní Spánek HD trailer CZ
Zimný Spánok (Kış Uykusu) „Pod vrstvami chladného snehu horia plamene ľudských emócií.” Aydin, niekdajší herec, vlastní v centrálnej Anatólii malý hotel, kde žije so svojou výrazne mladšou ženou Nihal a sestrou Necla, ktorá sa práve zotavuje z nedávneho rozvodu. Turistická sezóna pomaly končí a okolitá krajina sa začína zahaľovať do bielych snehových závojov. Hotel sa v tomto období stáva úkrytom, ale aj miestom, z ktorého niet úniku a ktoré otvára staré rany a podnecuje vzájomnú nevraživosť jeho obyvateľov. Majster tureckého filmu, Nuri Bilge Ceylan, prináša v snímke Zimný spánok, rovnako ako v jeho predchádzajúcej tvorbe, hĺbkovú charakterovú štúdiu. Odcudzením, existencializmom a detailmi každodenného života vytvára pozoruhodný obraz rôznych sociálnych tried (bohatí, chudobní, učitelia, sluhovia a pod.). Toto „majstrovské dielo, ktorého skutočným darom je úprimnosť,“ ocenila Hlavná porota na MFF Cannes 2014 najvyšším festivalovým ocenením Zlatou palmou, ktorá sa zaradila do Ceylanovej početnej zbierky filmových trofejí. Medzi nimi nechýbajú ani dve ceny Grand Prix a cena za Najlepšieho režiséra za jeho predchádzajúce snímky Vzdialený (2002), Tri opice (2008) a Vtedy v Anatólii (2011) uvedené taktiež na MFF v Cannes. --- Odebírat od Film Europe Pictures Subscribe to Film Europe Pictures http://www.youtube.com/subscription_c... Kino Film Europe https://www.facebook.com/filmeuropekino http://filmeurope.sk/cinema Film Europe Pictures na Facebooku https://www.facebook.com/FilmEuropePi... Film Europe Pictures CZ http://filmeurope.cz/ Film Europe Pictures SK http://filmeurope.sk/ Podívejte se na další Film Europe kanály Check out other Film Europe Channels Film Europe Channel http://www.youtube.com/user/FilmEurop... https://www.facebook.com/pages/Film-E... http://www.filmeuropechannel.eu/ CS Channels http://www.youtube.com/channel/UCDpQq... https://www.fa...
JOY - druhý oficiální český HD trailer
JOY - druhý oficiální český HD trailer
V kinech od 7. ledna 2016 Uznávaný režisér David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) znovu spojil síly s Jennifer Lawrencovou a natočil snímek JOY. Film podle skutečné události popisuje citově podmanivou cestu ženy, která je tvrdě odhodlána udržet svou výstřední a dysfunkční rodinu pohromadě tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám. Hnána vynalézavostí a celoživotním snem, Joy nakonec triumfuje jako zakladatelka a matriarcha miliardového byznysu a dokonce se jí podaří transformovat vlastní život i život své rodiny.
Dheepan HD trailer CZ
Dheepan HD trailer CZ
Dheepan Válce Neutečeš Zlatá palma - Cannes 2015 Francie 2015, do 15 let nevhodné, 109min. Uprchl před konfliktem na Srí Lance, ale válka si ho našla na předměstí Paříže. Dheepan je bojovník za nezávislost, Tamilský tygr. Když se občanská válka na Srí Lance blíží ke konci a porážka se zdá být neodvratná, uprchne do Paříže, kde začíná psát novou kapitolu života jako správce domu na předměstí. Iluzi, že dokáže uniknout konfliktům a vybudovat rodinu, ale záhy rozbije násilí, které je ve velkoměstě na denním pořádku. Tamilský tygr tak znovu musí použít své válečnické instinkty, aby ochránil to, na čem mu záleží. Režie: Jacques Audiard Hrají: Vincent Rottiers, Marc Zinga, Antonythasan Jesuthasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine Vinasithamby -- Odebírat od Film Europe Pictures Subscribe to Film Europe Pictures http://www.youtube.com/subscription_c... Kino Film Europe https://www.facebook.com/filmeuropekino http://filmeurope.sk/cinema Film Europe Media Company https://www.facebook.com/FilmEurope?f... http://filmeurope.eu/ Film Europe Pictures CZ http://filmeurope.cz/ Film Europe Pictures SK http://filmeurope.sk/ Podívejte se na další Film Europe kanály Check out other Film Europe Channels Film Europe Channel http://www.youtube.com/user/FilmEurop... https://www.facebook.com/pages/Film-E... http://www.filmeuropechannel.eu/ CS Channels http://www.youtube.com/channel/UCDpQq... https://www.facebook.com/CSTVeu?fref=ts http://www.cschannels.eu/ Film Europe Media Company https://www.facebook.com/FilmEurope?f... http://filmeurope.eu/
Creed (Creed) - oficiální trailer
Creed (Creed) - oficiální trailer
Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. V kinech od 31.prosince.
Americký Sniper - oficiální hlavní trailer s českými titulky
Americký Sniper - oficiální hlavní trailer s českými titulky
Odstřelovač jednotek SEAL amerického námořnictva Chris Kyle je vyslán do Iráku s jediným úkolem: chránit své bratry ve zbrani. Jeho neomylná přesnost zachrání na bojišti velký počet životů, a když se rozšíří pověsti o jeho odvážných husarských kouscích, vyslouží si přezdívku „Legenda“. Avšak jeho pověst se donese až za nepřátelské linie a na jeho hlavu je vypsána odměna a stává se z něj hlavní terč povstalců. Navzdory nebezpečí i obětem ze strany jeho rodiny se Chris se zúčastní čtyř hrůzných misí v Iráku a stává se symbolem kréda jednotek SEAL „neopustit ani jednoho muže“. Ale po návratu domů Chris zjišťuje, že na válku nedokáže zapomenout. V kinech od 5.března.
Bod Zlomu - Point Break - oficiální TRAILER 2 - cz titulky
Bod Zlomu - Point Break - oficiální TRAILER 2 - cz titulky
Bod zlomu slibuje poctivou nálož adrenalinu. Série velkolepých loupeží ve stylu extrémních sportů, partička, která neuznává v podstatě vůbec nic. Občas snad gravitaci. Bod zlomu, v kinech od 31. 12. 2015.
Padesátka - oficiální TRAILER
Padesátka - oficiální TRAILER
Zimní komedie Vojty Kotka. Takovej horskej humor v kinech od 24. prosince 2015 . . Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv. Lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Vždyť jeho otec zlomil během padesátky hůlku a stejně doběh jedenáctej, a svého syna nechal Pavka porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže právě syn Jura mu dělá starosti. Místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší. Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává „nahoru“ - do zasněženého světa horských chat. Spustí tam lavinu událostí a vzpomínek a v neposlední řadě se naučí, jak se proflusává mlha.
Už teď mi chybíš - Oficiální český trailer
Už teď mi chybíš - Oficiální český trailer
Dojemná tragikomedie o přátelství, rodině a lásce s Drew Barrymore a Toni Collette v hlavních rolích. Do kina jen s kapesníky! V českých kinech od 31. 12. 2015.
Krampus: Táhni k čertu (Krampus) - oficiální český HD trailer
Krampus: Táhni k čertu (Krampus) - oficiální český HD trailer
Premiéra 10. 12. 2015 Vánoční hororová komedie o rodině, která tak nesnášela Vánoce, až probudila temného démona, který proměnil svátky klidu a míru na pekelnou jízdu.
Perfektní den (A Perfect Day) - oficiální český HD trailer
Perfektní den (A Perfect Day) - oficiální český HD trailer
V kinech od 10. prosince 2015 Skupinka humanitárních pracovníků pomáhá při řešení krize ve válečné zóně: Sophie (Mélanie Thierry) je v partě nováčkem, který chce spasit svět, Mambrú (Benicio Del Toro) už všechno viděl a chce jít domů, Káťa (Olga Kurylenko) kdysi chtěla získat Mambrúa a Damir (Fedja Stukan) chce, aby válka už konečně skončila, B (Tim Robbins) ani neví, co vlastně chce. Humor, drama, emoce, rutina, nebezpečí, naděje: to všechno se vejde do jednoho perfektního dne. Film Perfektní den byl letos uveden s velkým ohlasem na filmovém festivalu v Cannes.