České trailery zdarma

Perfektní den (A Perfect Day) - oficiální český HD trailer
Perfektní den (A Perfect Day) - oficiální český HD trailer
V kinech od 10. prosince 2015 Skupinka humanitárních pracovníků pomáhá při řešení krize ve válečné zóně: Sophie (Mélanie Thierry) je v partě nováčkem, který chce spasit svět, Mambrú (Benicio Del Toro) už všechno viděl a chce jít domů, Káťa (Olga Kurylenko) kdysi chtěla získat Mambrúa a Damir (Fedja Stukan) chce, aby válka už konečně skončila, B (Tim Robbins) ani neví, co vlastně chce. Humor, drama, emoce, rutina, nebezpečí, naděje: to všechno se vejde do jednoho perfektního dne. Film Perfektní den byl letos uveden s velkým ohlasem na filmovém festivalu v Cannes.
Trable o Vánocích -  trailer s českými titulky
Trable o Vánocích - trailer s českými titulky
Ve skvěle obsazené komedii o vánočních svátcích hrají Alan Arkin, John Goodman, Ed Helms, Diane Keaton, Anthony Mackie, Amanda Seyfried, June Squibb, Marisa Tomei a Olivia Wilde. Příběh sleduje rozhořčené členy širší rodiny, kteří se snaží tradičně sejít, aby společně oslavili svátky. T-Bone Burnett produkoval hudbu k filmu a produkuje i soundtrack. V kinech od 10.prosince.
Gangster Ka_cz trailer
Gangster Ka_cz trailer
Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy „Padrino Krejčíř“. Nový film režiséra Jana Pachla GANGSTER KA v hlavní roli s Hynkem Čermákem. Příběh je rozdělen do dvou samostatných filmů. První díl GANGSTER KA se soustředí na události okolo postavy Káčka na území ČR, Bioscop bude film distribuovat do kin od 10.9.2015 a druhý díl GANGSTER KA: Afričan, který vychází z Káčkovy exilové anabáze, přijde do kin 26.11.2015.
Život Adèle HD Trailer CZ
Život Adèle HD Trailer CZ
Život Adèle (La vie d'Adèle) „Do života dvou mladých žen vtrhne láska. Nečekaně a vášnivě..." V 15 letech Adèle nic nezpochybňuje: dívky zkrátka chodí s kluky. Adèlin život se však obrátí vzhůru nohama, když potká Emmu, mladou ženu s modrými vlasy, která jí umožní objevit touhu a prosadit se jako dospělá žena. Adèle dospívá, hledá sama sebe, ztrácí se a znovu nachází... Režisér Abdellatif Kechiche šokoval na MFF v Cannes filmové kritiky svým detailním vykreslením sexuálních scén a zároveň uchvátil výjimečným příběhem dvou žen, které hledají cestu k sobě samým i k okolnímu světu. „Film není ničím menším než triumfem." „Významné dílo sexuálního probuzení." -- takto hodnotil snímek například Stephen Garrett z New York Observer. Po 35 filmových oceněních a 9 nominacích -- např. Zlatý lev za filmový debut na MFF Benátky ( Voltairova chyba), 3x cena César a ceně FIPRESCI z MFF Benátky (La Graine et le mulet) -- byl Kechiche oceněn další prestižní filmovou cenou, Zlatou palmou z Cannes. Kromě režisérova umění uchvátily porotu dvě ústřední herečky filmu -- mladičká Adele Exarchopoulosová (filmový debut) a velmi talentovaná Léa Seydouxová (Lurdy, Půlnoc v Paříži). --- Odebírat od Film Europe Pictures Subscribe to Film Europe Pictures http://www.youtube.com/subscription_c... Kino Film Europe https://www.facebook.com/filmeuropekino http://filmeurope.sk/cinema Film Europe Pictures na Facebooku https://www.facebook.com/FilmEuropePi... Film Europe Pictures CZ http://filmeurope.cz/ Film Europe Pictures SK http://filmeurope.sk/ Podívejte se na další Film Europe kanály Check out other Film Europe Channels Film Europe Channel http://www.youtube.com/user/FilmEurop... https://www.facebook.com/pages/Film-E... http://www.filmeuropechannel.eu/ CS Channels http://www.youtube.com/channel/UCDpQq... https://www.facebook.com/CSTVeu?fref=ts http://www.cscha...
Most špionů (The Bridge of Spies) - oficiální český HD trailer
Most špionů (The Bridge of Spies) - oficiální český HD trailer
V kinech na podzim 2015. Režie: Steven Spielberg Hrají: Tom Hanks, Amy Ryan, Mark Rylance, Billy Magnussen, Alan Alda, Eve Hewson, Austin Stowell, Domenick Lombardozzi, Sebastian Koch a další Příběh nás zavádí do období studené války, kdy je americký právník James Donovan (Tom Hanks) najat CIA, aby zachránil pilota, který havaroval v Sovětském svazu
V srdci moře - oficiální hlavní trailer s českými titulky
V srdci moře - oficiální hlavní trailer s českými titulky
V zimě roku 1820 byla velrybářská loď z Nové Anglie napadena čímsi neuvěřitelným: velrybou mamutích rozměrů s obrovskou vytrvalostí a téměř lidskou touhou po odplatě. Toto skutečné námořní neštěstí inspirovalo spisovatele Hermana Melvilla k napsání románu Bílá velryba. Ale román vypráví jen polovinu příběhu. Film „V srdci moře“ odkrývá trýznivé následky osudového střetu, kdy je přeživší posádka dohnána až do krajnosti a aby přežila, musí dělat nepředstavitelné věci. Když čelí bouřím, hladovění, panice a beznaději a jejich kapitán se na širém moři snaží najít směr, zatímco první důstojník dál usiluje o ulovení obří velryby, členové posádky zpochybňují samé základy své víry a nejhlubšího přesvědčení, počínaje hodnotou svých životů a konče morálností jejich řemesla. V kinech od 19.března 2015.
Otcové a dcery CZ trailer
Otcové a dcery CZ trailer
Otcové a dcery CZ trailer V kinech od 12.11.2015
Hunger Games: Síla Vzdoru - 2.část - finální český trailer
Hunger Games: Síla Vzdoru - 2.část - finální český trailer
OHEŇ BUDE HOŘET VĚČNĚ Film Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část je závěrečnou částí fenomenální série o Katniss Everdeenové (Jennifer Lawrence). V kinech od 19. listopadu 2015
Hodný dinosaurus - HD trailer Q český dabing
Hodný dinosaurus - HD trailer Q český dabing
Premiéra filmu 26. 11. 2015. Animovaný film „Hodný dinosaurus“ si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů.
Viktor Frankenstein (Victor Frankenstein) - oficiální český HD trailer
Viktor Frankenstein (Victor Frankenstein) - oficiální český HD trailer
V kinech od 26. listopadu. Režie: Paul McGuigan Hrají: Daniel Radcliffe, James McAvoy, Jessica Brown Findlay