České trailery zdarma

Julieta, HD trailer, cz titulky
Julieta, HD trailer, cz titulky
Dvojnásobný držitel Oscara, světově uznávaný režisér Pedro Almodóvar, je proslulý svými filmy o silných ženách v komplikovaných životních situacích. Nový film Pedra Almodóvara v kinech od 21.7.2016 Na našem Facebooku najdete každý týden plno novinek, soutěží a informací ze zákulisí. Staňte se také fanouškem na http://www.facebook.com/MagicBoxCZ
Sebevražedný oddíl - hlavní trailer s českými titulky
Sebevražedný oddíl - hlavní trailer s českými titulky
Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. V kinech od 4.srpna 2016.
Jak básníci čekají na zázrak, oficiální HD trailer
Jak básníci čekají na zázrak, oficiální HD trailer
Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou a nerozlučnými kamarády. Jejich nevyčerpatelný smysl pro humor i schopnost sebeironie, možná už s lehkým nádechem skepse, jim pomáhá vyrovnat se s jejich neuspořádanými životy. Kendy už má plné zuby reklam a jako buldok jde za svým snem o natočení celovečerního filmu. Karas se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream již pouze virtuálně. Více ho zajímá pohledná učitelka Drábková. Štěpán je zástupcem primáře v nemocnici, kde urputně válčí s neústupnou ředitelkou. Tou není nikdo jiný než Vendulka Utěšitelka! Největší starostí je pro něj třináctiletý syn Štěpánek, kterého po smrti Aničky-Zrzečky vychovává sám. Karas a Kendy, vidí, že to tak dál nejde. Rozhodnou se najít pro Štěpána tu pravou. Nejsou ale sami, kdo tenhle nápad dostal… Na lásku a psaní básniček přeci nikdy není pozdě. Pro koho je ale Štěpán bude vymýšlet tentokrát? Komedie Jak básníci čekají na zázrak opět přináší obyčejné lidské příběhy, milý humor a potěší skvělými dialogy z pera scenáristy Ladislava Pecháčka. Samozřejmě nechybí nezaměnitelná režijní poetika Dušana Kleina, písničky Jaroslava Uhlíře i kreslené pasáže Adolfa Borna. Oblíbení herci se vracejí v téměř celé sestavě: Pavel Kříž, David Matásek, Josef Somr, Eva Jeníčková, Lukáš Vaculík, Tereza Brodská, Miroslav Táborský, Kateřina Táborská, Pavel Zedníček, Oldřich Navrátil, Václav Svoboda, Tomáš Töpfer, František Ringo Čech, Markéta Hrubešová a další nové tváře Linda Rybová, Filip Antonio, Emily Laura Hassmannová, Denisa Nesvačilová, Ludmila Molínová, Nela Boudová, Eva Holubová, Henrieta Horňáčková, Libuše Švormová, Jiří Lábus, Rudolf Hrušínský st., Josef Abrhám a další. V kinech od 14. 4. 2016 Na našem Facebooku najdete každý týden plno novinek, soutěží a informa...
Jason Bourne - oficiální český HD trailer
Jason Bourne - oficiální český HD trailer
V kinech od 28. července 2016 Jason Bourne. Slavný agent bez paměti se vrací a s ním i jeho nejsilnější sestava: v hlavní roli Matt Damon, režie Paul Greengrass. Podpoří je Julia Stiles, Alicia Vikander, Vincent Cassel a Tommy Lee Jones.
Krotitelé duchů - oficiální trailer - české titulky
Krotitelé duchů - oficiální trailer - české titulky
Premiéra filmu je 28. 7. 2016. Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!
Sezn@mka (2016) - Oficiální Trailer
Sezn@mka (2016) - Oficiální Trailer
Seznamte se a množte se. Začít můžete s úsměvem u letní romantické komedie Sezn@mka s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie Sezn@mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami. #ceskyfilm #Seznamka #trailer Podívejte se na videa z premiér a zákulisí českých filmů: https://www.youtube.com/channel/UCEl4uQi9qqmq1iZ4rIr6Wyg Více o filmu: http://www.cervenykoberec.cz/film/seznmka-2016/
Heidi, děvčátko z hor - Oficiální český trailer - V kinech od 28. 7. 2016
Heidi, děvčátko z hor - Oficiální český trailer - V kinech od 28. 7. 2016
Nové filmové zpracování klasického díla světové literatury od Johanny Spyriové se vyznačuje nádherně nasnímanou švýcarskou přírodou a hřejivou atmosférou, která osloví každého od nejmenších diváků po babičky, které četly Heidi jako povinnou literaturu. V českých kinech od 28. července 2016.
Pan Dokonalý - Oficiální český trailer - V kinech od 14. 7. 2016
Pan Dokonalý - Oficiální český trailer - V kinech od 14. 7. 2016
Černohumorná akční komedie se Samem Rockwellem a Annou Kendrick v hlavních rolích. V českých kinech od 14. července 2016.
Zhasni a zemřeš - trailer s českými titulky
Zhasni a zemřeš - trailer s českými titulky
Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není … a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení… jakmile se zhasnou světla. V kinech od 21.července 2016.