České trailery zdarma

Wilsonov
Wilsonov
Česká detektivní komedie na Blu-ray a DVD od 24. února
The Program: Pád legendy - Oficiální český trailer
The Program: Pád legendy - Oficiální český trailer
Cyklistická legenda i dopující lhář - Lance Armstrong i po letech od svého dopingového přiznání vzbuzuje kontroverzi. Film The Program: Pád legendy poodkrývá jeden z největších sportovních podvodů nedávné historie. Přijďte poznat "pravou" Armstrongovu tvář do českých kin od 15. října!
Laputa (2015) HD trailer
Laputa (2015) HD trailer
v kinech od: 8. 10. 2015 Bioscop | http://www.totalfilm.cz Johanka (Tereza Voříšková) je majitelkou kavárny s názvem Laputa, která - jako stejnojmenný létající ostrov z knihy Gulliverovy cesty - je jejím ostrovem. Bude jí stačit k pocitu úplnosti a štěstí? Johanka zkoumá, co si počít v bezbřehém prostoru dospělého života, na jehož začátku se ocitla. Rodina jí příliš nepomáhá, kavárenští hosté přicházejí každý s nějakou svou potřebou a nějakým svým sobectvím - jejich postavy mají být obrazem generace.
Pařížská blbka (2015) CZ HD trailer
Pařížská blbka (2015) CZ HD trailer
v kinech od: 20. 8. 2015 | http://www.totalfilm.cz Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled.
Purpurový vrch (Crimson Peak) - oficiální český HD trailer
Purpurový vrch (Crimson Peak) - oficiální český HD trailer
Gotický horor v režii mistra oboru Guillerma del Toro. V kinech od 15. října. Hrají: Mia Wasikovska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston
Dva dny, jedna noc (2014) CZ HD trailer
Dva dny, jedna noc (2014) CZ HD trailer
v kinech od: 4. 12. 2014 (Film Europe) | http://www.totalfilm.cz Sandra pracuje v místní solární elektrárně a právě se zotavuje z depresí, které byly důvodem její časté absence v práci. Vedení společnosti nemá zájem o takovéto zaměstnance, avšak nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolezích, kteří mají určit, zda Sandra o práci přijde anebo ne. Pokud ano, budou si moci ponechat své roční bonusy ve výši 1000 eur, a pokud ne, tak o ně přijdou. Sandra se však nevzdává a během dvou dnů a jedné noci se ze všech sil snaží přesvědčit kolegy, aby se rozhodli v její prospěch. Sandřina prosba je jednoduchá: “Nelitujte mě! Jen se zkuste vžít do mé situace.“
Muž na laně (2015) CZ HD hlavní trailer
Muž na laně (2015) CZ HD hlavní trailer
v kinech od: 08.10.2015 Falcon | http://www.totalfilm.cz Dvanáct lidí se prošlo po povrchu Měsíce, ale jen jediný člověk přešel nezměrnou prázdnotou mezi věžemi Světového obchodního centra, a v jeho stopách se již nikdy nikdo nebude mít možnost vydat. Petit pod vedením svého mentora Papa Rudyho (Ben Kingsley) je se svými společníky a za asistence netradiční skupiny dobrovolníků z celého světa nucen překonávat nepopsatelné problémy a vypořádat se se zradami, neshodami i bezpočtem rizik, která uskutečnění celé akce ohrožují, mají-li mít šanci realizaci svého bláznivého plánu správně zorganizovat a následně také provést.
Pan
Pan
We are Your Friends 2015 TV Online spot Czech
We are Your Friends 2015 TV Online spot Czech
v kinech od: 3. 9. 2015 Freeman Entert.| http://www.totalfilm.cz