České trailery zdarma

DEADPOOL - oficiální český HD trailer
DEADPOOL - oficiální český HD trailer
V kinech od 11. února 2016 Nejnetradičnější komiksový anti hrdina společnosti Marvel, bývalý člen speciálních jednotek a zběhlý žoldák Wade Wilson, se podrobil experimentu, díky kterému získal schopnost rychlého samouzdravování. Wade po tomto experimentu přijme alter ego Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a zvráceným černým humorem, pronásleduje muže, který mu téměř zničil život.
Já, Olga Hepnarová - oficiální TRAILER
Já, Olga Hepnarová - oficiální TRAILER
Film Já, Olga Hepnarová je příběhem dívky, která ve svých dvaadvaceti letech nákladním vozem úmyslně najela v centru Prahy do lidí na tramvajovém ostrůvku a osm jich usmrtila. Ke svému činu se hrdě hlásila, odmítla ho litovat, považovala ho za svou pomstu vůči společnosti a požadovala pro sebe trest smrti. V roce 1975 byla oběšena a stala se tak poslední popravenou ženou u nás. Těžké téma a obecně známý případ české historie si doposud nikdo v celovečerním hraném snímku ztvárnit neodvážil. Jde o vůbec první pokus přenést příběh Olgy Hepnarové a jejího strašného činu do filmu. Film podle tvůrců nemá být a není obhajobou Olgy Hepnarové.
Dívka z Dánska (The Danish Girl) - oficiální český HD trailer
Dívka z Dánska (The Danish Girl) - oficiální český HD trailer
V kinech od 4. února 2016 Oscarový režisér Tom Hooper (Králova řeč, Bídníci) natočil podle stejnojmenné knihy milostný příběh inspirovaný skutečným životním osudem dánské malířky Gerdy Wegener a jejího partnera Einara. Ten zjistí, že je ženou v mužském těle a jako první na světě podstoupí operaci vedoucí ke změně pohlaví. V hlavních rolích se představí Eddie Redmayne (Teorie všeho) a Alicia Vikander (Ex Machina).
U moře (By the Sea) - oficiální český HD trailer
U moře (By the Sea) - oficiální český HD trailer
V kinech od 19. listopadu 2015 V prvním traileru se představuje nový film, v kterém se představují v hlavních rolích Brad Pitt a Angelina Jolie Pitt. Posledně jmenovaná se vedle hlavní ženské role ujala i režie a je také scénáristkou a producentkou tohoto dramatu o krizi manželství.
Dedo je lotor (Dirty Grandpa) - slovenský trailer
Dedo je lotor (Dirty Grandpa) - slovenský trailer
A teba tvoj dedko čo naučil? Robert De Niro v úlohe úchylného dedka, ktorý učí svojho vnuka ako sa má správne užívať si život. V kinách od 21.január 2016
Padesát odstínů černé - TRAILER, cz titulky
Padesát odstínů černé - TRAILER, cz titulky
Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé“. Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? A kdo si dovolí udělat nehoráznou legraci z jednoho z nevětších filmových hitů roku? Komik a věčný srandista Marlon Wayans, který má na svědomí populární sérii parodií Scary Movie a Pár nenormálních aktivit. Sranda musí být, a snad úsměv divákům nezatuhne ani ve chvíli, kdy se hrdince dostane tvrdé lekce bejčákem pojmenovaným Nespoutaný Django. Právě název stěžejní erotické pomůcky napovídá, že u Padesáti odstínů šedi filmové srandičky zdaleka nekončí. Marlon Wayans a jeho dlouholetý parťák Rick Alvarez si berou na paškál i další hity napříč celým barevným spektrem. Hlavní hrdina si například projde traumatickým zážitkem á la Bez kalhot XXL. Zdivočelá fanynka jeho striptýzové show je tak těžká váha, že by to neudržel ani samotný Channing Tatum. Podobně těžká váha bude i nejslavnější zadek světa Kim Kardashian a její slavné fotky se šampusem.
Les sebevrahů - trailer B s CZ titulky
Les sebevrahů - trailer B s CZ titulky
Premiéra hororu Les sebevrahů bude 7. 1. 2016
Saulův syn HD trailer CZ
Saulův syn HD trailer CZ
Saulův syn (Saul fia) Opustil živé kvůli mrtvým. Oscar za nejlepší cizojazyčný film - 2016 Velká cena poroty a cena kritiků FIPRESCI - Cannes 2015 Maďarsko 2015, 107min. Snímek se odehrává ve vyhlazovacím táboře v Osvětimi. Pojednává o Saulu Auslanderovi, maďarském Židovi a příslušníkovi tzv. Sonderkommanda, jehož členové byli od ostatních osvětimských vězňů zpravidla izolováni a měli na starosti ty nejstrašnější práce. Saul chce uprostřed mašinérie průmyslového vyvražďování důstojně pohřbít svého nevlastního syna. Film přitom připomíná až „umělecký horor" a poprvé v dějinách kinematografie ukazuje Osvětim jako chaotickou a přitom bezchybnou továrnu na smrt, jejíž chod musí udržovat sami vězni. Režie: László Nemes Hrají: Géza Röhrig, Levente Molnár
Poldův švagr (Ride Along 2) - oficiální český HD trailer
Poldův švagr (Ride Along 2) - oficiální český HD trailer
Akční komedie s Ice Cubem v hlavní roli v kinech od 28. ledna 2016.
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (Alvin and The Chipmunks: The Road Chip) - český trailer
Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (Alvin and The Chipmunks: The Road Chip) - český trailer
V kinech od 28. ledna 2016 Čiperné veverky se vrací, Alvina, Simona a Theodora čekají nová dobrodružství. Díky sérii nedorozumění Alvin, Simon a Theodore nabydou přesvědčení, že se Dave chystá v New Yorku požádat svou novou přítelkyni o ruku a opustí je. Mají tři dny na to, aby ho zastavili a uchránili se před jeho ztrátou, ale také před získáním příšerného nevlastního bratra.