České trailery zdarma

Husí kůže - trailer CZ titulky HD
Husí kůže - trailer CZ titulky HD
Premiéra filmu Husí kůže bude 12. 11. 2015 Teenager Zach Cooper (Dylan Minnette) je znechucen tím, že se z velkého města musel přestěhovat do malého městečka. Zjišťuje ale, že vše má i své světlé stránky - setkává se totiž s krásnou dívkou Hannou (Odeva Rush), která žije v sousedním domě. Ale i v těch nejprosluněnějších končinách občas slunce zajde za mraky, a ty Zachovy se objevují ve chvíli, kdy zjišťuje, že Hannah má tajemného otce, ze kterého se vyklube R. L. Stine (Jack Black), autor série bestsellerů s názvem Goosebumps. Ukazuje se, že existují reálné důvody, proč je Stine takový podivín… Je totiž vězněm své vlastní představivosti. Příšery, kterými se jeho knihy proslavily, jsou skutečné, a Stine své čtenáře chrání tím, že tato monstra drží uvězněná ve svých knihách. Když Zach neúmyslně příšery z rukopisů vypustí a ty začnou terorizovat celé městečko, je na Stineovi, Zachovi a Hannah, aby je znovu vrátili do knih, kam patří. Poznámka: R. L. Stine je považován za jednoho z nejpopulárnějších autorů dětských knih v dějinách. Společnost Scholastic prodala od roku 1992, kdy vyšel první díl série Goosebumps, po celém světě celkem přes 400 milionů výtisků těchto knih ve 32 jazycích. Série si získala mnohá uznání kritiky a dlouhodobě bere útokem žebříčky světových bestsellerů.
Legendy zločinu - trailer s českými titulky
Legendy zločinu - trailer s českými titulky
Film nás zavede do tajné historie šedesátých let dvacátého století a neobyčejných událostí, které přinesly pochybnou slávu dvojčatům Krayovým. Hlavní dvojroli Rona a Reggieho Krayových ztvárnil Tom Hardy. V dalších rolích uvidíme Emily Browning, Davida Thewlise, Christophera Ecclestona, Chazze Palminteriho, Taru Fitzgerald a Tarona Egertona. Film režíroval Brian Helgeland, který také napsal scénář na motivy knihy Johna Pearsona The Profession of Violence. V kinech od 15.října.
Sicario - trailer s českými titulky
Sicario - trailer s českými titulky
Režisér Denis Villeneuve („Zmizení“) vypráví příběh o poměrně drsné tajné operaci CIA, kde mladá policejní agentka FBI Kate Macy (Emily Blunt) a agent CIA Matt (Josh Brolin) mají za úkol vystopovat šéfa mexického drogového kartelu.
American Ultra - český web spot
American Ultra - český web spot
Zhulená akční komedie. V hlavní roli Kristen Stewart, Jesse Eisenberg a množstvo mariánky. V kinech od 10.9.2015.
Black Mass: Špinavá hra - trailer s českými titulky
Black Mass: Špinavá hra - trailer s českými titulky
V jižním Bostonu sedmdesátých let minulého století přemluví agent FBI Agent John Connolly (Joel Edgerton) irského mafiána Jamese „Whitey“ Bulgera (Johnny Depp) ke spolupráci s FBI a vyřazení společného nepřítele, italské mafie, ze hry. Filmové drama líčí skutečný příběh nesourodého spojenectví, které se vymklo kontrole a umožnilo Whiteymu vyhnout se právnímu postihu, upevnit si mocenské postavení a stát se jedním z nejbezohlednějších a nejmocnějších gangsterů v historii Bostonu. V kinech od 19.listopadu 2015.
Dokonalý šéf (Adam Jones / Burnt) - oficiálny trailer
Dokonalý šéf (Adam Jones / Burnt) - oficiálny trailer
Šéfkuchár Adam Jones (Bradley Cooper) mal všetko, čo si len mohol želať, bohužiaľ svojou vinou o to všetko prišiel. Teraz sa o to musí pokúsiť znova. Podarí sa mu to? V kinách od 22.10.2015 Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Nyní se o to musí pokusit znovu. Podaří se mu to? V kinech od 22.10.2015 www.forumfilm.sk www.forumfilm.cz
Leviatan HD trailer CZ
Leviatan HD trailer CZ
Leviatan (Leviafan) „Boj za ľudské práva sa nikdy nesmie vzdať.” Kolia žije v malom meste blízko Barentsovho mora na severe Ruska. Hneď vedľa domu, kde žije so svojou mladou ženou Lily a synom z prvého manželstva, má vlastnú autoopravovňu. Avšak starosta blízkeho mesta Vadim Shelevyat ho chce o dom, pozemok i prácu pripraviť. Kolia sa nenechá kúpiť, je neústupčivý a odmieta sa vzdať. Nielen majetku a vlastnej pôdy, ale aj všetkej tej krásy, ktorá ho už od detstva obklopuje. Vadim sa stáva sa čoraz agresívnejším. Leviatan sa v Biblii uvádza ako morská príšera, vzbudzujúca strach. V satanizme tento tvor predstavuje tretí zo štyroch prvkov pekla - jednotnosť poriadku a chaosu, hmoty a antihmoty, jin a jang. Thomas Hobbes v knihe Leviathan prirovnáva príšeru k štátnemu usporiadaniu, v ktorom má absolutistická moc zabezpečiť občanom mier a ochranu. Medzinárodne oceňovaný ruský režisér Andrey Zvyagintsev prináša vo svojom filmovom diele inšpirovanom Hobbesovou knihou pôsobivý pohľad na márny boj jednotlivca proti autoritám za svoje práva a vlastníctvo. Realisticky vyrozprávaný príbeh v spojení s kúzlom severskej krajiny a majestátnou podmanivou hudbou robí zo snímky Leviatan intenzívny filmový zážitok. Jeho kvalitu ocenila porota na MFF v Cannes, ktorá mu v roku 2014 udelila cenu za Najlepší scenár, ako aj diváci a filmoví kritici na MFF v Karlových Varoch 2014, kde film zaznamenal výnimočné ohlasy. --- Odebírat od Film Europe Pictures Subscribe to Film Europe Pictures http://www.youtube.com/subscription_c... Kino Film Europe https://www.facebook.com/filmeuropekino http://filmeurope.sk/cinema Film Europe Pictures na Facebooku https://www.facebook.com/FilmEuropePi... Film Europe Pictures CZ http://filmeurope.cz/ Film Europe Pictures SK http://filmeurope.sk/ Podívejte se na další Film Europe kanály Check out other Film Europe Channels Film Europe Channel http://www.yout...
Mrkáček Bill - trailer s českým dabingem
Mrkáček Bill - trailer s českým dabingem
Mrkáček Bill je koala s velkou představivostí. Srdcem dobrodruh, sní o tom, že odejde z městečka Green Patch a půjde ve stopách svého otce – průzkumníka. Pan Bill se před časem ztratil v v pustinách australského vnitrozemí Outback a Mrkáček Bill je jediný, kdo stále věří, že jeho otec je dosud naživu. Premiéra 22.října.
Spectre (2015) CZ HD trailer
Spectre (2015) CZ HD trailer
v kinech od: 06.11.2015 Forum Film CZ | http://www.totalfilm.cz Záhadná zpráva z minulosti posílá Jamese Bonda na cestu za odhalením zlověstné organizace. Zatímco se M musí bránit politickému nátlaku, aby udržel tajnou službu při životě, Bond postupně odkrývá rozsáhlý podvod a odhaluje strašlivou pravdu, skrývající se za projektem SPECTRE.
Velká Nádhera Trailer CZ
Velká Nádhera Trailer CZ
Velká Nádhera (La grande bellezza) „Magická a čistá krása se skrývá až pod povrchem." Svým filmem Velká nádhera se mezinárodně úspěšný a oceňovaný italský režisér Paolo Sorrentino vrací k osvědčené spolupráci se slavným hercem Toni Servillem (společně natočili filmy L´uomo in più, 2001; Následky lásky, 2004; Božský, 2008), držitelem řady cen David, udělovaných Italskou filmovou akademií, a ceny Zlatý Glóbus v kategorii Nejlepší herec za film Gomorra (2008). Po obrazově i hudebně atraktivní road-movie Tady to musí být (2011) sahá Sorrentino po osvědčených prostředcích svého jedinečného filmového stylu a opět přináší vizuálně podmanivé komediální drama o hledání smyslu vlastní existence a smíření se s věčně plynoucím časem a stárnoucím tělem. Příběh stárnoucího spisovatele a novináře Jepa zasazuje Sorrentino do prostředí "třpytivé" vysoké smetánky podmanivého Říma a po vzoru filmových velikánů Federica Felliniho a Michelangela Antonioniho podává kritiku současné společnosti, žijící v povrchnosti, přetvářce a zaslepenosti. Zoufalý Babylon zbohatlíků, politiků, zločinců, filmových hvězd, umělců, intelektuálů, ale i komplikovaných i nestálých vztahů ožívá v starověkých budovách a gigantických vilách Říma a sledujeme ho očima rozčarovaného Jepa, věčně se utápějícího v poháru gin tonicu a ve víru nekonečných party. A nad tím vším stojí Řím jako krásná, avšak mrtvá diva. Již v úvodu filmu nás Biggazziho obrazové kompozice, závratné uhly záběrů a snové změny velikosti záběrů vtáhnou do slunečného svůdného Říma, kde se nám zpod majestátních děl římských a světových dějin umění odkrývají drobné postavy lidí, působících bizarně až exoticky. Dvojpólovost života a umění a hledání skutečné krásy jsou klíčovými motivy Sorrentinova snímku, poukazující na to, ž...