České trailery zdarma

Our Brand Is Crisis - Official Trailer [HD]
Our Brand Is Crisis - Official Trailer [HD]
Sandra Bullock and Billy Bob Thornton star in OUR BRAND IS CRISIS, in theaters October 30th. http://ourbrandiscrisismovie.com http://facebook.com/OurBrandIsCrisisMovie --- “Our Brand is Crisis,” from director from David Gordon Green (“Pineapple Express,” “George Washington”), stars Oscar winners Sandra Bullock (“The Blind Side”) and Billy Bob Thornton (“Sling Blade”). A Bolivian presidential candidate failing badly in the polls enlists the firepower of an elite American management team, led by the deeply damaged but still brilliant strategist “Calamity” Jane Bodine (Bullock). In self-imposed retirement following a scandal that earned her nickname and rocked her to her core, Jane is coaxed back into the game for the chance to beat her professional nemesis, the loathsome Pat Candy (Thornton), now coaching the opposition. But as Candy zeroes in on every vulnerability – both on and off the campaign trail – Jane is plunged into a personal crisis as intense as the one her team exploits nationally to boost their numbers. Dramatic, rapid-fire and laced with satire, “Our Brand is Crisis” reveals the cynical machinations and private battles of world-class political consultants for whom nothing is sacred and winning is all that matters. The drama also stars Anthony Mackie (“Captain America: The Winter Soldier”), Joaquim de Almeida (“Fast Five”), Ann Dowd (“Side Effects,” HBO’s “The Leftovers”), Scoot McNairy (“Gone Girl,” “Argo”) and Zoe Kazan (“Ruby Sparks”). Green directs from a screenplay by Oscar nominee Peter Straughan (“Tinker Tailor Soldier Spy”), suggested by the documentary by Rachel Boynton, which outlined the American political campaign marketing tactics employed in the real-life 2002 Bolivian presidential election. The film is produced by Oscar-winning Smokehouse Pictures’ principals Grant Heslov and George Clooney (“Argo”), with Bullock, Stuart Besser, and Participant Media’s Jeff ...
Mune: Strážce měsíce - oficiální trailer s dabingem
Mune: Strážce měsíce - oficiální trailer s dabingem
Mune-Strážce měsíce známý také jako Strážce Měsíce je fantasy film o vesmíru, ve kterém Slunce a Měsíc chrání strážci. Film byl natočen na motivy původního příběhu Benoita Philippona (režisér/scénárista filmu Lullaby of Pi) a Alexandra Heboyana, bývalého animátora společnosti Dreamworks, který animoval filmy Kung Fu Panda a Monstra vs. Vetřelci. Premiéra v ČR 3.září 2015.
Nemilosrdní_cz trailer
Nemilosrdní_cz trailer
Buren (Jean Reno) je starší policajt, který nikdy nehrál podle pravidel. On a ani jeho parťáci se nebojí použít sílu a zbraně proti pařížskému podsvětí …V kinech od 8.10.2015
Uuups! Noe zdrhnul... - Oficiální český trailer
Uuups! Noe zdrhnul... - Oficiální český trailer
Český trailer k novému animovanému filmu Bohemia Motion Pictures. V kinech se odplouvá od 20. 8. 2015., máte rezervované místo na arše?
Poslední Lovec Čarodejnic -  TRAILER, cz titulky
Poslední Lovec Čarodejnic - TRAILER, cz titulky
Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou a on je poslední svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hry o trůny. Poslední lovec čarodějnic předvede v kinech svůj meč a kupu drsných hlášek 22. října letošního roku.
Wilsonov
Wilsonov
Česká detektivní komedie na Blu-ray a DVD od 24. února
The Program: Pád legendy - Oficiální český trailer
The Program: Pád legendy - Oficiální český trailer
Cyklistická legenda i dopující lhář - Lance Armstrong i po letech od svého dopingového přiznání vzbuzuje kontroverzi. Film The Program: Pád legendy poodkrývá jeden z největších sportovních podvodů nedávné historie. Přijďte poznat "pravou" Armstrongovu tvář do českých kin od 15. října!
Laputa (2015) HD trailer
Laputa (2015) HD trailer
v kinech od: 8. 10. 2015 Bioscop | http://www.totalfilm.cz Johanka (Tereza Voříšková) je majitelkou kavárny s názvem Laputa, která - jako stejnojmenný létající ostrov z knihy Gulliverovy cesty - je jejím ostrovem. Bude jí stačit k pocitu úplnosti a štěstí? Johanka zkoumá, co si počít v bezbřehém prostoru dospělého života, na jehož začátku se ocitla. Rodina jí příliš nepomáhá, kavárenští hosté přicházejí každý s nějakou svou potřebou a nějakým svým sobectvím - jejich postavy mají být obrazem generace.
Pařížská blbka (2015) CZ HD trailer
Pařížská blbka (2015) CZ HD trailer
v kinech od: 20. 8. 2015 | http://www.totalfilm.cz Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled.
Purpurový vrch (Crimson Peak) - oficiální český HD trailer
Purpurový vrch (Crimson Peak) - oficiální český HD trailer
Gotický horor v režii mistra oboru Guillerma del Toro. V kinech od 15. října. Hrají: Mia Wasikovska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston