České trailery zdarma

Bajkeři (2017) - Full HD trailer
Bajkeři (2017) - Full HD trailer
Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz nebo http://www.bajkerifilm.cz/ Premiéra 19. 10. 2017 Nevlastní bratři Jakub a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy" Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc, než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky virtuálních her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, tentokráte „Kolečkovsky" ironickým, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce.
VZRUŠENÍ (H*ART ON) trailer
VZRUŠENÍ (H*ART ON) trailer
...o vztazích, muzeích a tvůrčí erekci, která ne vždy končí happyendem. Hrají: Karin Pisarik, Mark Divo, 1st. MIRRORMAN, Zdenek Rykr, Milada Součková, Cedric Philippe, Sonja Vectomov, Yoshiko Saito, průvodkyně Jitka Cempírková Režie: Andrea Culková Scénář: Andrea Culková, Thomas Ernst Kamera: Lukáš Milota, Aleš Hart Střih: Thomas Ernst Mix zvuku a zvuková postprodukce: Petr Čechák Hudba: Ba:zel Produkce: Pavlína Kalandrová, Miroslav Novák hartonfilm.com
Navždy CZ Trailer
Navždy CZ Trailer
Navždy (Za vedno) Slovinsko 2008 Délka: 82 min Režie: Damjan Kozole Scénář: Damjan Kozole Kamera: Aleš Belak Hudba: Igor Leonardi, Patetico, Laibach Hrají: Dejan Spasić, Marjuta Slamič, Peter Muševski, Mojca Partljič, Primož Petkovšek a další. Formát: DCP, blu-ray, DVD V distribuci Balkanfilmu: od 20. 10. 2017 Jazyk: slovinsky s českými titulky Přístupnost: nepřístupné mládeži do 15 let Trailer je nevhodný pro mládež do 15 let. Poznámka: film má českou distribuční premiéru ve stejný den jako nejnovější Kozoleho film Noční život. Oba filmy doporučujeme promítat ve dvojici v jeden večer. Drama mladého manželského páru se odehrává během jediné noci. Ona přijde pozdě domů a on nevěří, že byla s kamarádkami na oslavě. Jednou v pátek příjde Tanja pozdě domů. Čeká na ni manžel Mare a chce vědět, kde a s kým byla. Tanji je jasné, že jí manžel nebude věřit, když mu řekne pravdu nebo cokoli jiného přijatelného. Mare je přesvědčen, že byla s jiným a žádnou jinou odpověď nepřipouští. Když se Maremu nedostává argumentů, pomůže si fyzickým násilím. Je zřejmé, že se k němu neuchýlil poprvé. Tanja se před ním zavře v koupelně a další komunikace probíhá přes dveře. Mare vyhrožuje, pak se omlouvá a slibuje, že na Tanju už nikdy ruku nevztáhne. Když Tanja otevře, začíná vše nanovo. Výbuchy Mareho vzteku střídají dlouhé kajícné scény. Do hry se zapojují i sousedé, kteří na rozhádaný pár přivolají policii. Oba partneři však před mladými policisty svorně tvrdí, že se u nich nic neděje. Když odejdou, noc pro Tanju (ani pro nervózní sousedy) ještě zdaleka nekončí...
Nocni zivot CZtrailer
Nocni zivot CZtrailer
Noční život - film v distribuci společnosti Balkanfilm Nočno življenje drama Slovinsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina 2016 Délka: 85 min Režie: Damjan Kozole (za režii tohoto filmu dostal cenu na MFF Karlovy Vary 2016) Scénář: Damjan Kozole, Ognjen Sviličić Kamera: Miladin Čolaković Hudba: Kostov, Silence Hrají: Pia Zemljič, Jernej Šugman, Marko Mandić, Peter Muševski, Petre Arsovski, Jana Zupančič a další. Formát: DCP (o dalších formátech budeme informovat) V distribuci Balkanfilmu: od 20. 10. 2017 Jazyk: slovinsky s českými titulky Přístupnost: nepřístupné mládeži do 15 let Trailer - původní znění, anglické titulky (český trailer připravujeme) Distribuční list: připravujeme Poznámka: film má českou distribuční premiéru ve stejný den , jako starší Kozoleho film Navždy. Oba filmy doporučujeme promítat ve dvojici v jeden večer. Veřejně známý advokát je v noci nalezen na rušné lublaňské ulici v bězvědomí. Je nahý a celý pokousaný od psů. Když se jeho manželka probere z prvotního šoku, začíná řešit, jak zajistit, aby se podrobnosti o manželově případu nedostaly do médií. Okolnosti totiž naznačují, že manželovo zranění souvisí se zvrácenými sexuálními praktikami. Film je nejen sugestivním dramatem ženy, které se během jedné noci změní život, ale především zamyšlením nad chorobným strachem z veřejného mínění. Poukazuje na to, jakou moc mohou mít nad člověkem ti, jenž ovládají hromadné sdělovací prostředky. Autoři se volně inspirovali skutečnou událostí ("Aféra bulmastif" alias "Aféra Baričević"), která před několika lety plnila titulní stránky slovinských novin a po mnoho měsíců vzrušovala veřejnost.
Sněhulák (The Snowman) - druhý oficiální český HD trailer
Sněhulák (The Snowman) - druhý oficiální český HD trailer
PREMIÉRA 12.10. 2017 Nejčtenější detektivní série současnosti konečně v kinech! Michael Fassbender v roli detektiva Harryho Holea na stopě brutálního vraha.
My Little Pony Film  (2017) | OFICIÁLNÍ TRAILER | český dabing
My Little Pony Film (2017) | OFICIÁLNÍ TRAILER | český dabing
V kinech od 12. října. Odebírejte náš kanál: http://bit.ly/2qjef3X | Navštivte náš web: http://www.vertical-ent.cz. Když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu až na konec bájné Equestrie, protože musí zachránit svůj milovaný domov. Na cestě je čeká velké dobrodružství a spousta nových přátel.
Ta, která odešla HD trailer CZ
Ta, která odešla HD trailer CZ
Ta, která odešla (Ang babaeng humayo) Zlatý lev (Benátky 2016) Filipíny 2016, 226min Drama V roce 1997, poté, co strávila třicet let ve vězení, vstupuje Horácia do krajně odcizeného světa: její manžel zemřel a ačkoli se znovu spojila se svou dcerou, nemůže najít svého syna. Brzy však rozpozná, co se nezměnilo – moc a výsady elit. Ironií zůstává, že Horáciin bývalý aristokratický milenec Rodrigo, který zosnoval její uvěznění, je nyní sám lapen ve své zlaté kleci: stejně jako jeho bohatí přátelé, i on přestal vycházet z domu kvůli eskalaci únosů zaměřených na movité. Horácia se rozhodne této hysterie využít a připravuje pomstu. Filmový solitér Lav Diaz znovu rozvíjí téma filipínských dějin s vyčerpávající klinickou přesností a odhaluje temné proudy, které dodnes formují jeho zemi. Snímek Ta, která odešla, je pronikavou studií o propasti mezi chudými a bohatými, mezi minulostí a přítomností – Diaz zachycuje v těch nejmenších gestech zakotvenou historii institucionálních privilegií, spoluviny a arogance, které přispěly k propastným rozdílům v dnešní filipínské společnosti. Filmařská virtuozita a pečlivě artikulovaný „tichý vztek“ dělají z Diazovy novinky jeden z jeho nejlepších a nejsoucitnějších titulů. Režie: Lav Diaz Hrají: Charo Santos-Concio, John Lloyd Cruz, Michael De Mesa
8 hlav šílenství - TRAILER
8 hlav šílenství - TRAILER
Aneta Langerová v roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která před a po druhé světové válce strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. 8 hlav šílenství.