České trailery zdarma

ZNIČENI LÁSKOU CZ TRAILER
ZNIČENI LÁSKOU CZ TRAILER
V KINECH OD 29. PROSINCE 2016 Příběh nešťastné lásky mezi mužem a ženou ze dvou světů oddělených hlubokou propastí. Žena - vězeňkyně, čekající na verdikt nad svou budoucností, objeví v sobě schopnost úpřímného citu vůči muži - řediteli věznice. Vědom si vzájemného vztahu se muž zmítá mezi pocitem moci a neočekávanými lidskými emocemi vůči nesprávné ženě. Vedena touhou po lásce, naivitou i silnými ambicemi žena využívá jedinou účinnou zbraň: svoji ženskost. Příběh nešťastné lásky podle skutečných událostí je převyprávěn ze dvou uhlů pohledu – podle záznamů ze soudních procesů a optikou veřejnosti.
Zpívej (Sing) - finální HD český trailer
Zpívej (Sing) - finální HD český trailer
Animák, který vás donutí zpívat, v kinech od 22. prosince. Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, kterézdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Tvůrci Mimoňů a Tajného života mazlíčků se tentokrát vydali dobývat kina s příběhem, který vám pohladí nejen duši, ale i uši.
Manžel na hodinu - Oficiální trailer - V kinech od 22. 12. 2016
Manžel na hodinu - Oficiální trailer - V kinech od 22. 12. 2016
Oficiální trailer na volné pokračování úspěšné české komedie Hodinový manžel. Manžel na hodinu v tuzemských kinech od 22. 12. 2016.
Collateral Beauty: Druhá šance - hlavní trailer s českými titulky
Collateral Beauty: Druhá šance - hlavní trailer s českými titulky
V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury (Will Smith) prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický plán, jehož cílem je přinutit ho překvapivým a hluboce lidským způsobem se vyrovnat se svým žalem. V kinech od 22.prosince
Masaryk, HD teaser, cz
Masaryk, HD teaser, cz
Film MASARYK s Karlem Rodenem v titulní roli se představuje. Nový snímek režiséra Julia Ševčíka MASARYK, věnovaný jednomu životnímu období diplomata a politika Jana Masaryka vstoupí do kin 9. března 2017. V titulní roli filmu Masaryk se představuje v jedné ze svých nejlepších úloh v kariéře mimořádný český herec Karel Roden. V dalších úlohách uvidíme plejádu domácích hereckých osobností v roli skutečných historických postav – Oldřicha Kaisera jako prezidenta Edvarda Beneše, Jiřího Vyorálka jako Konráda Henleina, Roberta Jaškówa jako Emanuela Moravce. V roli jedné z Masarykových přítelkyň se vrací do českého filmu modelka Eva Herzigová. Dále hrají Emília Vášáryová, Zuzana Krónerová, Martin Hoffman.
Rogue One: Star Wars Story - oficiální trailer (2016) - český dabing
Rogue One: Star Wars Story - oficiální trailer (2016) - český dabing
Premiéra 15.12.2016 ogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz
Inkarnace (Incarnate) - oficiální český HD trailer
Inkarnace (Incarnate) - oficiální český HD trailer
V kinech od 15. prosince Dr. Seth Ember (Aaron Eckhart) má jedinečnou schopnost, kterou uplatňuje při léčbě posedlých osob. Umí totiž přímo vstoupit do jejich mysli a v ní přímo čelit zlu způsobující pomatení jejich mysli. A jeho chvíle a největší výzva přichází, když malého kluka posedne arcidémon a veškerá dosavadní snaha klasických exorcistů selhává. Ale Emberův protivník je silnější než čekal a tak musí nasadit veškeré své schopnosti a možná i svůj život, aby přemohl démona a chlapce i sebe zachránil. Při boji se zlem totiž Embera pronásleduje nejen démon, ale i jeho vlastní, děsivá minulost. Režisér hororu Inkarnace Brad Peyton natočil mimo jiné katastrofický film San Andreas či dobrodružnou fantasy Cesta na tajuplný ostrov 2.
FAI BEI SOGNI - Clip
FAI BEI SOGNI - Clip "Resta cu'mme"
FAI BEI SOGNI, un film di Marco Bellocchio Tratto dal romanzo di Massimo Gramellini "Fai bei sogni" con Valerio Mastandrea, Bérénice Bejo, Guido Caprino, Nicolò Cabras, Dario Dal Pero, Barbara Ronchi ORA DISPONIBILE IN DVD, BLU-RAY e DIGITAL EDITION: http://www.01distribution.it/film/fai-bei-sogni FAI BEI SOGNI è la storia di una difficile ricerca della verità e allo stesso tempo la paura di scoprirla. La mattina del 31 dicembre 1969, Massimo, nove anni appena, trova suo padre nel corridoio sorretto da due uomini: sua madre è morta. Massimo cresce e diventa un giornalista. Dopo il rientro dalla Guerra in Bosnia dove era stato inviato dal suo giornale, incontra Elisa. La vicinanza di Elisa aiuterà Massimo ad affrontare la verità sulla sua infanzia ed il suo passato. Vuoi rivedere questo film? Acquistalo in digital edition: ► Google Play: https://play.google.com/store/movies/details?id=5hG7zDNqOEg ►iTunes: https://itunes.apple.com/it/movie/fai-bei-sogni/id1198347870?mt=6&ign-mpt=uo%3D4 ► Wuaki: https://it.rakuten.tv/movies/fai-bei-sogni?wktv_code=2135&tduid=eed30e55dceaaee92c3e91cda82e0ebc ► Chili: https://it.chili.tv/cinema/movie/fai-bei-sogni-2016-FW17194 Nastri d'Argento 2017 ✧ Miglior scenografia a Marco Dentici ✧ Miglior montaggio a Francesca Calvelli Continua a seguire i film di 01 Distribution su: il nostro sito ufficiale http://www.01distribution.it https://www.facebook.com/01Distribution https://www.twitter.com/01distribution https://instagram.com/01distribution https://www.youtube.com/01distribution Whatsapp 388 1781660 (se non sei ancora iscritto inviaci un messaggio con nome, età e città seguiti da Accetto, il servizio è gratuito!)
Pařba o Vánocích - hlavní trailer s českými titulky
Pařba o Vánocích - hlavní trailer s českými titulky
Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou…V kinech od 8.prosince.