České trailery zdarma

Earth: Den na zázračné planetě – Trailer CZ 4K dabing Ivan Trojan
Earth: Den na zázračné planetě – Trailer CZ 4K dabing Ivan Trojan
Nejnovější snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit. Film vstupuje do kin 26. října s českým komentářem Ivana Trojana. Ve vybraných kinech také v původní verzi s komentářem Roberta Redforda a českými titulky.
Čára - TRAILER, české titulky
Čára - TRAILER, české titulky
Kriminální thriller o pašerácích ze slovensko-ukrajinských hranic získal na MFF v Karlových Varech Cenu pro Nejlepší režii. Režisér Peter Bebjak ukazuje podsvětí a život na samotné východní hranici Evropské unie, kde platí často vlastní zákony. Do svého napínavého a uhrančivého filmu získal hvězdy jako je Andrej Hryc nebo Emílie Vašáryová.
Absence blízkosti - teaser k chystanému celovečernímu filmu
Absence blízkosti - teaser k chystanému celovečernímu filmu
Podívejte se na teaser k připravovanému celovečernímu filmu s Janou Plodkovou v hlavní roli. Scénář a režie Josef Tuka, produkce Cinema Belongs To Us.
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) | OFICIÁLNÍ HLAVNÍ TRAILER | české titulky
Geostorm: Globální nebezpečí (2017) | OFICIÁLNÍ HLAVNÍ TRAILER | české titulky
V kinech od 19.října 2017 Odebírejte náš kanál: http://bit.ly/2qjef3X | Navštivte náš web: http://www.vertical-ent.cz. Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete zemského povrchu všechno… a všechny.
matka! (mother!) - oficiální český HD trailer
matka! (mother!) - oficiální český HD trailer
PREMIÉRA 19. října 2017 Hvězdně obsazený psychothriller od režiséra filmu Černá Labuť a Requiem za sen. Hrají oscaroví herci Javier Bardem, Jennifer Lawrence a Michelle Pfeiffer. Nejhorší zvuk, který můžete uslyšet v ráji, je zaklepání na dveře. Jennifer Lawrence a Javier Bardem hrají v thrilleru matka! manželský pár, jehož idylické soužití v nádherném domě v lůně přírody naruší nezvaní hosté, kterých neustále přibývá. Jeden z nejoriginálnějších filmařů současnosti, Darren Aronofsky (Černá labuť, Rekviem za sen) natočil nezařaditelný, výsostně originální thriller, který své diváky překvapí, ať budou jakkoliv připraveni. Na matku! se podle režiséra připravit nelze.
Bajkeři (2017) - Full HD trailer
Bajkeři (2017) - Full HD trailer
Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz nebo http://www.bajkerifilm.cz/ Premiéra 19. 10. 2017 Nevlastní bratři Jakub a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy" Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc, než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky virtuálních her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, tentokráte „Kolečkovsky" ironickým, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce.
VZRUŠENÍ (H*ART ON) trailer
VZRUŠENÍ (H*ART ON) trailer
...o vztazích, muzeích a tvůrčí erekci, která ne vždy končí happyendem. Hrají: Karin Pisarik, Mark Divo, 1st. MIRRORMAN, Zdenek Rykr, Milada Součková, Cedric Philippe, Sonja Vectomov, Yoshiko Saito, průvodkyně Jitka Cempírková Režie: Andrea Culková Scénář: Andrea Culková, Thomas Ernst Kamera: Lukáš Milota, Aleš Hart Střih: Thomas Ernst Mix zvuku a zvuková postprodukce: Petr Čechák Hudba: Ba:zel Produkce: Pavlína Kalandrová, Miroslav Novák hartonfilm.com
Navždy CZ Trailer
Navždy CZ Trailer
Navždy (Za vedno) Slovinsko 2008 Délka: 82 min Režie: Damjan Kozole Scénář: Damjan Kozole Kamera: Aleš Belak Hudba: Igor Leonardi, Patetico, Laibach Hrají: Dejan Spasić, Marjuta Slamič, Peter Muševski, Mojca Partljič, Primož Petkovšek a další. Formát: DCP, blu-ray, DVD V distribuci Balkanfilmu: od 20. 10. 2017 Jazyk: slovinsky s českými titulky Přístupnost: nepřístupné mládeži do 15 let Trailer je nevhodný pro mládež do 15 let. Poznámka: film má českou distribuční premiéru ve stejný den jako nejnovější Kozoleho film Noční život. Oba filmy doporučujeme promítat ve dvojici v jeden večer. Drama mladého manželského páru se odehrává během jediné noci. Ona přijde pozdě domů a on nevěří, že byla s kamarádkami na oslavě. Jednou v pátek příjde Tanja pozdě domů. Čeká na ni manžel Mare a chce vědět, kde a s kým byla. Tanji je jasné, že jí manžel nebude věřit, když mu řekne pravdu nebo cokoli jiného přijatelného. Mare je přesvědčen, že byla s jiným a žádnou jinou odpověď nepřipouští. Když se Maremu nedostává argumentů, pomůže si fyzickým násilím. Je zřejmé, že se k němu neuchýlil poprvé. Tanja se před ním zavře v koupelně a další komunikace probíhá přes dveře. Mare vyhrožuje, pak se omlouvá a slibuje, že na Tanju už nikdy ruku nevztáhne. Když Tanja otevře, začíná vše nanovo. Výbuchy Mareho vzteku střídají dlouhé kajícné scény. Do hry se zapojují i sousedé, kteří na rozhádaný pár přivolají policii. Oba partneři však před mladými policisty svorně tvrdí, že se u nich nic neděje. Když odejdou, noc pro Tanju (ani pro nervózní sousedy) ještě zdaleka nekončí...
Nocni zivot CZtrailer
Nocni zivot CZtrailer
Noční život - film v distribuci společnosti Balkanfilm Nočno življenje drama Slovinsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina 2016 Délka: 85 min Režie: Damjan Kozole (za režii tohoto filmu dostal cenu na MFF Karlovy Vary 2016) Scénář: Damjan Kozole, Ognjen Sviličić Kamera: Miladin Čolaković Hudba: Kostov, Silence Hrají: Pia Zemljič, Jernej Šugman, Marko Mandić, Peter Muševski, Petre Arsovski, Jana Zupančič a další. Formát: DCP (o dalších formátech budeme informovat) V distribuci Balkanfilmu: od 20. 10. 2017 Jazyk: slovinsky s českými titulky Přístupnost: nepřístupné mládeži do 15 let Trailer - původní znění, anglické titulky (český trailer připravujeme) Distribuční list: připravujeme Poznámka: film má českou distribuční premiéru ve stejný den , jako starší Kozoleho film Navždy. Oba filmy doporučujeme promítat ve dvojici v jeden večer. Veřejně známý advokát je v noci nalezen na rušné lublaňské ulici v bězvědomí. Je nahý a celý pokousaný od psů. Když se jeho manželka probere z prvotního šoku, začíná řešit, jak zajistit, aby se podrobnosti o manželově případu nedostaly do médií. Okolnosti totiž naznačují, že manželovo zranění souvisí se zvrácenými sexuálními praktikami. Film je nejen sugestivním dramatem ženy, které se během jedné noci změní život, ale především zamyšlením nad chorobným strachem z veřejného mínění. Poukazuje na to, jakou moc mohou mít nad člověkem ti, jenž ovládají hromadné sdělovací prostředky. Autoři se volně inspirovali skutečnou událostí ("Aféra bulmastif" alias "Aféra Baričević"), která před několika lety plnila titulní stránky slovinských novin a po mnoho měsíců vzrušovala veřejnost.
Sněhulák (The Snowman) - druhý oficiální český HD trailer
Sněhulák (The Snowman) - druhý oficiální český HD trailer
PREMIÉRA 12.10. 2017 Nejčtenější detektivní série současnosti konečně v kinech! Michael Fassbender v roli detektiva Harryho Holea na stopě brutálního vraha.