České trailery zdarma

Zlatokopky (2019) | OFICIÁLNÍ TRAILER | české titulky
Zlatokopky (2019) | OFICIÁLNÍ TRAILER | české titulky
V kinech od 12. září Odebírejte náš kanál: http://bit.ly/2qjef3X Navštivte náš web: http://www.vertical-ent.cz
Playmobil ve filmu - TRAILER, český dabing
Playmobil ve filmu - TRAILER, český dabing
Do kin vtrhne velkolepé animované dobrodružství „Playmobil ve filmu“ plné zábavy a fantazie. V jednom příběhu se potkají piráti, kovbojové, Vikingové, Římané, dinosauři, kouzelná víla, tajný agent, dobrodruh a dvě děti, které mocné kouzlo vtáhlo ze světa lidí do nekonečného světa Playmobil.
Takové krásné šaty (2018) - cz trailer
Takové krásné šaty (2018) - cz trailer
Umělecký horor o jedněch krásných, červených, vraždících šatech. V kinech od 12. září 2019. Více na https://acfk.cz/film/takove-krasne-saty/
To Kapitola 2 (2019) | OFICIÁLNÍ HLAVNÍ TRAILER | české titulky
To Kapitola 2 (2019) | OFICIÁLNÍ HLAVNÍ TRAILER | české titulky
V kinech od 5. září Odebírejte náš kanál: http://bit.ly/2qjef3X | Navštivte náš web: http://www.vertical-ent.cz V pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy. V roli dospělého Billa se představí James McAvoy (filmová série „X-Men“, „Rozpolcený“, „Skleněný“), držitelka nominace na Oscara Jessica Chastain („30 minut po půlnoci“, „Mama“, „Velká hra“) v roli Beverly, Bill Hader (seriál kanálu HBO „Barry“, „Moje ségra má prima bráchu“) v roli Richieho. Klíčové role klauna Pennywise se opět ujal Bill Skarsgård.
MÔJ DEDO SPADOL Z MARSU - v kinách od 6. júna - trailer (slovenský dabing)
MÔJ DEDO SPADOL Z MARSU - v kinách od 6. júna - trailer (slovenský dabing)
Život dievčatka Uny sa v jednej chvíli otočí hore nohami. Jej deda unesú mimozemšťania. Una zistí, že jej dedo je sám mimozemšťan, ktorého raketa havarovala na zemi pred mnohými rokmi. V pivnici objaví dedovho pilota, malého mrzutého robota. Una a robot majú necelých 24 hodín na to, aby našli a zachránili deda. Počas výnimočných dobrodružstiev sa spriatelia, racionálnu robotickú logiku nahradia emócie a Unina láska zachráni jej čiastočne mimozemskú rodinu. Viac info na: https://www.continental-film.sk https://www.facebook.com/continentalf... #continental_film_sk
Lidožrout vegetarián cz trailer
Lidožrout vegetarián cz trailer
(Ljudožder vegetarijanac) https://www.balkanfilm.cz/lidozrout-vegetarian/ drama Chorvatsko, Slovinsko 2012 Délka: 98 min Režie: Branko Schmidt Scénář: Branko Schmidt, podle knihy Iva Balenoviće Produkce: Stanislav Babić, Josip Popovac Kamera: Dragan Ruljančić Hrají: Rene Bitorajac, Nataša Janjić, Leon Lučev, Emir Hadžihafizbegović, Zrinka Cvitešić, Daria Lorenci, Ksenija Pajić, Mustafa Nadarević, Robert Ugrina, Krešimir Mikić, Rakan Rushaidat, Ljubomir Kerekeš, Ksenija Marinković a další Premiéra: 5. 9. 2019 Přístupnost: mládeži do patnácti let nepřístupné Gynekolog Danko působí jako sympatický a schopný mladý muž. To je ale dokonalé maskování. Ve skutečnosti je to lidský odpad, který se kvůli vlastnímu prospěchu neštítí ničeho. Gynekolog Danko Babić působí na první pohled jako sympatický odborník vzbuzující důvěru u pacientek, personálu nemocnice a především u nadřízených. Tato přetvářka mu vychází tak dobře, že je v očích ředitele nemocnice jediným vhodným kandidátem na post primáře rozhádaného oddělení. Ovšem pod rouškou sympatického a kolegiálního doktora se skrývá nelidská hyena, která využívá nejsprostších praktik pro své obohacení. Neštítí se lhát pacientkám, falšovat dokumenty, přehodit vinu za zpackanou operaci na kolegu, provádět nelegální potraty a dělat nejrůznější špinavou práci pro zkorumpovaného šéfa místní policie a mafiánského bosse řídícího ve městě obchod s bílým masem. Postupně ztrácí poslední zbytky morálky, které v sobě měl a za peníze je ochoten udělat i ten nejotřesnější čin.
Comic Sans  cz trailer
Comic Sans cz trailer
Comic sans - takový normální balkánský film o lásce https://www.balkanfilm.cz/comic-sans/ drama, komedie Chorvatsko 2018 Délka: 99 min Režie: Nevio Marasović Scénář: Nevio Marasović, Rakan Rushaidat, Janko Popović Volarić Kamera: Damir Kudin Produkce: Ankica Jurić Tilić, Hrvoje Pervan, Ira Cecić Hrají: Janko Popović Volarić, Zlatko Burić, Nataša Janjić, Miloš Timotijević, Alma Prica, Inti Šraj, Jette Ostan Vejrup a další Premiéra: 5. 9. 2019 Cestou na odlehlý ostrov Vis má Alan dost času na to, aby se sblížil se svým bohémským otcem a přehodnotil své životní priority. Záhřeban Alan se může pochlubit dobře nastartovanou kariérou grafického designéra v bohaté slovinské reklamní agentuře. V osobním životě ale tak úspěšný není. Přestože působí na první pohled jako sympaťák a s dívkami navazuje známosti velmi snadno, nedokáže udržet dlouhodobější vztah. To, co bral dříve na lehkou váhu, jej začíná s přibývajícím věkem trápit stále víc. Když se s ním rozejde jeho poslední dívka Marina, dostává se do hluboké krize, která končí totálním zkratem při firemní oslavě za účasti firemní generality a rvačkou s kolegy. Tato událost se stává impulsem pro zásadní změny v Alanově životě. Konec ve firmě zapříčiní, že nečekaně vyrazí se svým otcem, bohémským malířem Brunem, na ostrov Vis na pohřeb tety. Dlouhá cesta a následný pobyt v ospalé rybářské vesnici mu dává příležitost k obnovení vztahu s otcem a k přehodnocení životních postojů a priorit.
AGAPE CZ trailer
AGAPE CZ trailer
Agape https://www.balkanfilm.cz/agape/ drama Chorvatsko 2017 Délka: 75 min Režie: Branko Schmidt Scénář: Sandra Antolić, Ivo Balenović, Zrinka Katarina Matijević, Branko Schmidt Kamera: Dragan Ruljančić Producent: Stanislav Babić Hrají: Goran Bogdan, Pavle Čemerikić, Denis Murić, Daria Lorenci, Ivo Gregurević, Danijela Beganović, Emir Hadžihafizbegović, Dora Dimić Rakar, Ivana Gulin, Alan Katić a další Jazyk: chorvatsky s českými titulky V distribuci Balkanfilmu: od 5. 9. 2019 Pro děti do 12 let nevhodný Kněz Miran učí náboženství. Jedním z jeho žáků je i Goran z dětského domova. Kněz mu nahrazuje otce. Když se ale Miran začne více věnovat novému žákovi, Goran jej obviní ze sexuálního zneužívání. Miran rozhodně nesplňuje tradiční představu o tom, jak vypadá katolický kněz. Po městě se prohání závratnou rychlostí na silné motorce, chodí do posilovny, na bazén, hraje počítačové hry a po kázání se nebojí sednout si v blízké zahrádce na pivo. U svých farníků sdružených okolo moderního záhřebského kostela je však velmi oblíben. Kromě kázání v kostele vede také výuku náboženství v třídě problematických adolescentů pocházejících z větší části z dětského domova. Ke svým žákům, zvláště pak k dospívajícímu sirotkovi Goranovi, má velmi kamarádský vztah. Goran jej nepokrytě obdivuje a jejich vztah se nejvíce podobá vztahu otce a syna. Když ale do třídy přijde nový žák - starší, velmi inteligentní a citlivý Gabriel, obrací se Miranova pozornost hlavně na něj. Goran to vnímá jako zradu a Mirana obviní ze sexuálního zneužívání.
Stehy (2019): CZ trailer
Stehy (2019): CZ trailer
Ana žije zdánlivě poklidný život švadleny a matky dospělé dcery. Hluboko uvnitř ji ale sžírá traumatický zážitek. Před dvaceti lety ji bylo okamžitě po porodu oznámeno, že její dítě zemřelo. Ana tomu ale odmítá uvěřit. Sílí v ní podezření, že novorozeně jí bylo ukradeno a skončilo v jiné rodině. Film Miroslava Terziče vychází hned z několika skutečných případů „uloupených novorozeňat“, které otřásly srbskou společností a mistrně kombinuje intimní drama a napínavý thriller. Hnací silou filmu je bezchybná Snežana Bogdanovič v hlavní roli ženy, která volí mezi rozumem a mateřským instinktem.
Přes prsty (2019) oficiální HD trailer
Přes prsty (2019) oficiální HD trailer
V KINECH OD 29.8. Nová komedie Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance. Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí (Jiří Langmajer). Po úspěšných scénářích k filmům a seriálům jako byly například Vyšehrad, Lajna, Zakázané uvolnění, Padesátka, Masaryk, Okresní přebor a Most! (na posledních dvou seriálech spolupracoval s Janem Prušinovským) usedl Petr Kolečko poprvé i do režisérské židle. „Lákalo mě si jednou vyzkoušet i režii, ale že to bude hned na celovečerním filmu, by mě nenapadlo,“ vysvětlil Kolečko s tím, že „se to tak všechno nějak sešlo“ a dávalo to smysl. Podle Jiřího Langmajera mu Kolečko roli nejen napsal na tělo, ale zapracoval do ní i něco ze svého budoucího života, protože o Jírovi prohlásil: „Role Rudolfa Jíry je vlastně představa Petra, jak by se on mohl (nebo chtěl) chovat obklopen ženami, až mu bude přes padesát. Je to vtipně a sarkasticky napsaná role pro chlápka v mém věku, kde mohu zúročit svoje bohaté životní zkušenosti a především zkušenosti z naší předešlé práce.“ Diváci nebudou samozřejmě ochuzeni ani o typický „kolečkovský“ styl. „Tentokrát nám šlo opravdu víc o téma lásky, než o humor. Ale samozřejmě tam je i ten,“ potvrdil Petr Kolečko. Máte rádi novinky...