Filmy 2020

Online Filmy pouze pro vás: nejnovější filmy v českých kinech. Zde najdete výběr filmů roku 2020. Jedná se o redakční výběr, kompletní seznam najdete v kategorii KINO.

Filmové tipy 2020

16.1. Třetí a údajně poslední díl zábavné akční série MIZEROVÉ NAVŽDY se skvělými herci Willem Smithem a Martinem Lawrencem. Film je tentokrát pod jinou režisérskou taktovkou, ale furt se jedná o parádní jízdu. A propó - první Mizerové byli natočeni už před 25 lety! Nedlouho poté (v roce 1998) byl natočený i film o doktorovi, který rozumí zvířecí řeči, v hlavní roli Eddie Murphy. Film se jmenoval DR. Dolittle. Nyní jde do kin rodinná komedie DOLITTLE s podobnou zápletkou a v ní se představí vynikající Robert Downey junior, kterého znáte třeba jako Sherlocka Holmese nebo Iron Mana.

9.1. Skvělá krimikomedie NA NOŽE právě v kinech - vyšetřování záhadného úmrtí autora detektivek se ujme svérázný vyšetřovatel Daniel Craig a ve filmu mu zdatně sekundují další herecké hvězdy - Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon nebo Don Johnson. Spíš než o parodii se jedná o poctu detektivním románům slavné Agathy Christie. Ukázky z dalších filmových novinek najdete na našem webu v sekci Kino.

2.1. Po Novém roce dorazily do kin pouze tři nové filmy - francouzská komedie TENKRÁT PODRUHÉ, nová pohádka od Zdeňka Trošky ZAKLETÉ PÍRKO a americký horor NENÁVIST. Podívejte se na trailery ke všem novinkách, ať víte jestli má cenu na něco jít do kina :-)