Filmy 2020

Online Filmy pouze pro vás: nejnovější filmy v českých kinech. Zde najdete výběr filmů roku 2020. Jedná se o redakční výběr, kompletní seznam najdete v kategorii KINO.

Filmové tipy 2020

30.1. Novinky v českých kinech: GENTLEMANI - výborná akční krimikomedie od režiséra Guye Ritchieho (filmy Sherlock Holmes nebo Aladin) o anglickém drogovém králi, který se snaží prodat své drogové impérium miliardářům z Ameriky. MALÉ ŽENY - romantický film natočený podle slavného románu Louisy May Alcott pojednává o čtyřech dospívajících sestrách a je zfilmováním celkem už po jedenácté, přičemž první film byl natočený již v roce 1918.

23.1. Malý blonďatý kluk Jojo žije v německé Třetí říši a spolu s kamarády se chce stát pravým nacistou a proto je členem organizace Hitlerjugend, kde se učí co je třeba, aby byl správným náckem. Pak ale přijde okamžik, kdy zjistí, že jeho máma doma ukrývá židovskou dívku. Netradiční avšak vynikající komedie KRÁLÍČEK JOJO. V kinech teď můžete narazit i na českou romantickou komedii PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST s Petrou Hřebíčkovou a Tatianou Dykovou od tvůrců komedie Všechno nebo nic.

16.1. Třetí a údajně poslední díl zábavné akční série MIZEROVÉ NAVŽDY se skvělými herci Willem Smithem a Martinem Lawrencem. Film je tentokrát pod jinou režisérskou taktovkou, ale furt se jedná o parádní jízdu. A propó - první Mizerové byli natočeni už před 25 lety! Nedlouho poté (v roce 1998) byl natočený i film o doktorovi, který rozumí zvířecí řeči, v hlavní roli Eddie Murphy. Film se jmenoval DR. Dolittle. Nyní jde do kin rodinná komedie DOLITTLE s podobnou zápletkou a v ní se představí vynikající Robert Downey junior, kterého znáte třeba jako Sherlocka Holmese nebo Iron Mana.

9.1. Skvělá krimikomedie NA NOŽE právě v kinech - vyšetřování záhadného úmrtí autora detektivek se ujme svérázný vyšetřovatel Daniel Craig a ve filmu mu zdatně sekundují další herecké hvězdy - Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon nebo Don Johnson. Spíš než o parodii se jedná o poctu detektivním románům slavné Agathy Christie. Ukázky z dalších filmových novinek najdete na našem webu v sekci Kino.

2.1. Po Novém roce dorazily do kin pouze tři nové filmy - francouzská komedie TENKRÁT PODRUHÉ, nová pohádka od Zdeňka Trošky ZAKLETÉ PÍRKO a americký horor NENÁVIST. Podívejte se na trailery ke všem novinkách, ať víte jestli má cenu na něco jít do kina :-)