Filmy v kinech - premiéry od 19.5.: Co jsme komu všichni udělali?, Mára jde do nebe, Žhářka, Ženy a život, Ušák Chicky a Zlokřeček, Pražský výběr - Symphony Bizarre, Film roku, Divoch, Poslední představení, Láska hory přenáší, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 107 matek, Rande na oko, Promlčeno, Panství Downton: Nová éra, Křížová výprava, Po čem muži touží 2, Notre-Dame v plamenech, Mimi & Líza: Zahrada, Zlouni, Vyšehrad: Fylm, Seveřan - české trailery najdete v menu FILMY V KINECH

Filmy na DVD/Blu-ray - novinky pro březen-květen: Králíček Jojo, Vřískot, Tady hlídáme my, Klan Gucci, Král Richard: Zrození šampiónek, The Matrix Resurrections, Eternals, Poslední noc v Soho, Milý Evane Hansene - české trailery najdete v menu FILMY NA DVD


Po delší odmlce se opět hlásíme s porcí filmů, na které můžete právě teď narazit v kinech. Do našeho výběru zařadíme nekorektní komedii VYŠEHRAD: FYLM, která přichází na plátna po úspěšném internetovém seriálu a jejímž hlavním hrdinou je zkrachovalý fotbalista Julius Lavický v podání Jakuba Štáfka. Milovníci marvelovek si určitě nenechali ujít nový film DOCTOR STRANGE V MNOHOVESMÍRU ŠÍLENSTVÍ, který měl premiéru už na začátku května. Pro změnu až zítra přichází do kin francouzská komedie CO JSME KOMU VŠICHNI UDĚLALI? v hlavní roli s Christianem Clavierem, kterého znáte z komediální série Návštěvníci. Všem přejeme skvělé filmové zážitky, ať už vsadíte na naše tipy nebo některý z dalších filmů, jejichž trailery vám přinášíme na našich stránkách v menu KINO.  

Celé filmy ke sledování

Pravidelně pro Vás vybíráme celé filmy, které si přímo našich stránkách online-filmy.tv můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Filmy online a zdarma

Zdarma znamená, že se nemusíte registrovat a platit nějaké poplatky, případně povinně navštěvovat stránky s reklamou. Prostě si vyberete film, který vás zajímá, kliknete na něj a můžete ho sledovat na svém počítači, tabletu nebo mobilu. Naše stránky mají responzivní design, takže se vždy přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Podívejte se v pohodlí domova nebo na cestách na váš oblíbený film v češtině nebo s českými titulky.

online filmy zdarma

Celé filmy zdarma, v češtině a bez reklam najdete na stránce CELÉ FILMY.


Netflix

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu

Připravujeme pro vás novou kategorii, která bude zaměřena pouze na fenomén Netflix. To je americká společnost, která svým předplatitelům po celém světě nabízí možnost kdykoliv si přehrát dostupný seriál nebo film online. Pro sledování je tedy nutné připojení k internetu. Netflix je dostupný i v České republice, v české databázi je aktuálně přes 6000 filmů, seriálů a dokumentů, z toho asi desetina má český dabing a třetina má k dispozici české titulky. Netflix neustále rozšiřuje vlastní tvorbu, jeho filmy a seriály mívají často srovnatelné nebo i větší rozpočty než díla, která jsou uváděna nejprve v kinech. Vůbec nejsledovanějším seriálem je Zaklínač (The Witcher), který do dneška vidělo přes 75 milionů lidí. Zdarma lze sledovat veškerý obsah v rámci zkušební doby, která je většinou 1 měsíc. Měsíční předplatné začíná na částce 199 Kč. 

Nejlepší filmy 2020

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Na první místo zařazujeme akční komedii Gentlemani od režiséra Guye Ritchieho s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Colin Farrell, Hugh Grant). Napínavá gangsterka popisuje příběh drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium oklahomským miliardářům. Spousta akce, násilí a vtipných dialogů, u tohohle filmu se rozhodně nudit nebudete.

Druhé místo patří komedii Na nože, což je detektivka ve stylu Agathy Christie, která díky svéráznému detektivovi (Daniel Craig) a dalším protagonistům (mimo jiné Chris Evans nebo Jamie Lee Curtis) nabírá rychlé obrátky, není tu nouze o různé dějové zvraty nebo vytříbený anglický humor. Vyšetřování záhadné vraždy chytne diváka od první minuty.

Bronzovou příčku v našem výběru obsazuje poslední film od Christophera Nolana - akční scifi Tenet. Boj o záchranu světa v prostředí mezinárodní špionáže, kde neplatí obvyklý časoprostor a další pravidla. Přestože je občas velmi těžké se v ději orientovat, jedná se o velkolepou podívanou, kterou budete chtít asi vidět někdy znovu, abyste vizionáře Nolana pochopili.