Filmy v kinech - novinky z posledních týdnů: Opičí muž, První znamení: Přichází satan!, Smršť, Nežádoucí, Godzilla x Kong: Nové impérium, Gump - jsme dvojka, Panenky na útěku, Neposkvrněná. Aktualizováno 5. dubna 2024. České trailery najdete v menu FILMY V KINECH

Filmy na DVD/Blu-ray - novinky pro březen a duben: Noční koupání, Tři mušketýři: D'Artagnan, Purpurová barva, Wonka, Přání, Aquaman a ztracené království. Aktualizováno 1. dubna. České trailery najdete v menu FILMY NA DVD


Celé filmy ke sledování

Pravidelně pro Vás vybíráme celé filmy, které si přímo našich stránkách online-filmy.tv můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Filmy online a zdarma

Zdarma znamená, že se nemusíte registrovat a platit nějaké poplatky, případně povinně navštěvovat stránky s reklamou. Prostě si vyberete film, který vás zajímá, kliknete na něj a můžete ho sledovat na svém počítači, tabletu nebo mobilu. Naše stránky mají responzivní design, takže se vždy přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Podívejte se v pohodlí domova nebo na cestách na váš oblíbený film v češtině nebo s českými titulky.

online filmy zdarma

Celé filmy zdarma, v češtině a bez reklam najdete na stránce CELÉ FILMY.


Netflix

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu

Připravujeme pro vás novou kategorii, která bude zaměřena pouze na fenomén Netflix. To je americká společnost, která svým předplatitelům po celém světě nabízí možnost kdykoliv si přehrát dostupný seriál nebo film online. Pro sledování je tedy nutné připojení k internetu. Netflix je dostupný i v České republice, v české databázi je aktuálně přes 6000 filmů, seriálů a dokumentů, z toho asi desetina má český dabing a třetina má k dispozici české titulky. Netflix neustále rozšiřuje vlastní tvorbu, jeho filmy a seriály mívají často srovnatelné nebo i větší rozpočty než díla, která jsou uváděna nejprve v kinech. Vůbec nejsledovanějším seriálem je Zaklínač (The Witcher), který do dneška vidělo přes 75 milionů lidí. Zdarma lze sledovat veškerý obsah v rámci zkušební doby, která je většinou 1 měsíc. Měsíční předplatné začíná na částce 199 Kč. 

Top filmy

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Na první místo zařazujeme akční komedii Gentlemani od režiséra Guye Ritchieho s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Colin Farrell, Hugh Grant). Napínavá gangsterka popisuje příběh drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium oklahomským miliardářům. Spousta akce, násilí a vtipných dialogů, u tohohle filmu se rozhodně nudit nebudete.

Druhé místo patří komedii Na nože, což je detektivka ve stylu Agathy Christie, která díky svéráznému detektivovi (Daniel Craig) a dalším protagonistům (mimo jiné Chris Evans nebo Jamie Lee Curtis) nabírá rychlé obrátky, není tu nouze o různé dějové zvraty nebo vytříbený anglický humor. Vyšetřování záhadné vraždy chytne diváka od první minuty.

Bronzovou příčku v našem výběru obsazuje poslední film od Christophera Nolana - akční scifi Tenet. Boj o záchranu světa v prostředí mezinárodní špionáže, kde neplatí obvyklý časoprostor a další pravidla. Přestože je občas velmi těžké se v ději orientovat, jedná se o velkolepou podívanou, kterou budete chtít asi vidět někdy znovu, abyste vizionáře Nolana pochopili.