Filmy v kinech - premiéry na červenec a srpen: Pozvánka do pekla, FAMU v kině 03, Arvéd, After: Pouto, Princezna rebelka, Nene, Sirotek: První oběť, Jan Koller: Příběh obyčejného kluka, Cesta do Tvojzemí, Bestie, Střídavka, Planeta Praha, Bullet Train, DC Liga supermazlíčků, Všechno, všude, najednou, Velká premiéra, Jak obšťastnit ženu, Černý telefon, Hádkovi, Hodně štěstí, pane Veliký, Erupce lásky, Řekni to psem, Thor: Láska jako hrom, Ghost Dog - Cesta samuraje, Mimoni 2: Padouch přichází, Párty Hárder: Summer Massacre, Prezidentka, Elvis - české trailery najdete v menu FILMY V KINECH

Filmy na DVD/Blu-ray - novinky pro červenec a srpen: Ztracené město, Ježek Sonic 2, Vyšehrad: Fylm, Notre-Dame v plamenech, Kingsman: První mise, West Side Story, Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství, Encanto, Proměna, Smrt na Nilu, Příšerákovi 2Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství - české trailery najdete v menu FILMY NA DVD


Prší, prší, jen se leje... Tak proč nezajít do kina, koupit něco na zub a mrknout na jeden z nových filmů, které přišly o prázdniny do českých kin? Převažují komedie (například akčně laděná BULLET TRAIN) , ale najdou se i animované specialitky pro děti (MIMONI 2) nebo něco pro zvýšení adrenalinu (NENE). Mrkněte na naše trailery a vyberte si ten nejlepší biják pro vás!

Celé filmy ke sledování

Pravidelně pro Vás vybíráme celé filmy, které si přímo našich stránkách online-filmy.tv můžete pustit zdarma bez nutnosti registrace.

Filmy online a zdarma

Zdarma znamená, že se nemusíte registrovat a platit nějaké poplatky, případně povinně navštěvovat stránky s reklamou. Prostě si vyberete film, který vás zajímá, kliknete na něj a můžete ho sledovat na svém počítači, tabletu nebo mobilu. Naše stránky mají responzivní design, takže se vždy přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Podívejte se v pohodlí domova nebo na cestách na váš oblíbený film v češtině nebo s českými titulky.

online filmy zdarma

Celé filmy zdarma, v češtině a bez reklam najdete na stránce CELÉ FILMY.


Netflix

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu

Připravujeme pro vás novou kategorii, která bude zaměřena pouze na fenomén Netflix. To je americká společnost, která svým předplatitelům po celém světě nabízí možnost kdykoliv si přehrát dostupný seriál nebo film online. Pro sledování je tedy nutné připojení k internetu. Netflix je dostupný i v České republice, v české databázi je aktuálně přes 6000 filmů, seriálů a dokumentů, z toho asi desetina má český dabing a třetina má k dispozici české titulky. Netflix neustále rozšiřuje vlastní tvorbu, jeho filmy a seriály mívají často srovnatelné nebo i větší rozpočty než díla, která jsou uváděna nejprve v kinech. Vůbec nejsledovanějším seriálem je Zaklínač (The Witcher), který do dneška vidělo přes 75 milionů lidí. Zdarma lze sledovat veškerý obsah v rámci zkušební doby, která je většinou 1 měsíc. Měsíční předplatné začíná na částce 199 Kč. 

Nejlepší filmy 2020

Filmové ohlédnutí za minulým rokem

Na první místo zařazujeme akční komedii Gentlemani od režiséra Guye Ritchieho s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Colin Farrell, Hugh Grant). Napínavá gangsterka popisuje příběh drogového krále, který se snaží prodat svoje impérium oklahomským miliardářům. Spousta akce, násilí a vtipných dialogů, u tohohle filmu se rozhodně nudit nebudete.

Druhé místo patří komedii Na nože, což je detektivka ve stylu Agathy Christie, která díky svéráznému detektivovi (Daniel Craig) a dalším protagonistům (mimo jiné Chris Evans nebo Jamie Lee Curtis) nabírá rychlé obrátky, není tu nouze o různé dějové zvraty nebo vytříbený anglický humor. Vyšetřování záhadné vraždy chytne diváka od první minuty.

Bronzovou příčku v našem výběru obsazuje poslední film od Christophera Nolana - akční scifi Tenet. Boj o záchranu světa v prostředí mezinárodní špionáže, kde neplatí obvyklý časoprostor a další pravidla. Přestože je občas velmi těžké se v ději orientovat, jedná se o velkolepou podívanou, kterou budete chtít asi vidět někdy znovu, abyste vizionáře Nolana pochopili.