Filmy 2021

Online Filmy pouze pro vás: nejnovější filmy v českých kinech. Zde najdete výběr filmů roku 2021. Jedná se o redakční výběr, kompletní seznam najdete v kategorii KINO.

Filmové tipy 2021

30.8. V sobotu skončil 55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jehož hlavní hvězdou byl letos americký herec Johnny Depp, kterého znáte hlavně jako představitele kapitána Jacka Sparrowa z filmové série Piráti z Karibiku. Křišťálový glóbus za nejlepší snímek získal srbský film Strahinja, který vypráví příběh utečenců z Ghany a diváckou cenu získal český film Zátopek, který si na festivalu odbyl svou světovou premiéru. Podívejte se na trailer k tomuto i dalším novým filmům, které můžete vidět v kinech.

22.7. Tentokrát přicházejí do kin dva české filmy, které jsou natočeny podle knižních bestsellerů - prvním z nich je Gump - pes, který naučil lidi žít na motivy knížky Filipa Rožka o toulavému psu, který překonává všemožné nástrahy ulice a hledá si cestu ke svému novému páníčkovi. Druhým hitem letošního léta je Prvok, Šampón, Tečka a Karel na motivy románu Patrika Hartla o partě kamarádů, kteří překonávají krizi středního věku a to plněním různých úkolů, mimo jiné svléknutím se do naha na veřejnosti. Za zmínku určitě stojí i nový akční film od Guye Ritchieho Rozhněvaný muž - v hlavní roli tajemného zaměstnance bezpečnostní služby uvidíte Jasona Stathama.

15.7. Novinky v českých kinech od tohoto týdne: Úniková hra: Turnaj šampiónů, Zabijákova žena & bodyguard, Space Jam: Nový začátek, Raya a drak, Mrazivá past, Moucha v kufru, Chyby, Bože, ty seš hajzl

8.7. Na konci května se po dlouhé pauze způsobené koronavirem konečně otevřela česká kina. Od té doby pomalu přibývají i nové filmy, na které můžete do kina zajít. V menu KINO najdete poslední filmy řazené podle data premiéry a v menu FILMY 2021 pak najdete filmy řazené podle žánru. Zde uvádíme pár tipů, které jsme pro vás vybrali a které podle nás stojí za shlédnutí: Komedie: Cruella, Podfuk za všechny prachy, Matky / Akční: Rychle a zběsile 9, Nikdo / Sci-fi a horory: Tiché místo: Část II, Godzilla vs. Kong / Animované pro děti: Luca, Chlupáčci

1.1. Vzhledem k pandemii koronaviru zatím nebyly v tomto roce uvedeny nové filmy. Věříme, že se situace brzy zlepší a na této stránce Vás budeme moci opět informovat co je nového ve světě filmu.