Novinky na Netflixu

Netflix v dubnu 2024 - nové filmy: Rebel Moon: Druhá část - Jizvonoška, Ženy a život, Grand Prix, Rozhovor dekády, nové seriály: Mrtví mladí detektivové, Ripley. Každý měsíc uvádí streamovací služba Netflix nové filmy a seriály. Díky stále větší popularitě Netflixu budeme na této stránce přinášet informace o těch nejzajímavějších novinkách, které stojí za vaši pozornost. Podívejte se na trailery ke všem filmům a seriálům, které nám Netflix připravil na tento měsíc:

Filmy a seriály na Netflixu

Netflix je online poskytovatel filmů a seriálů, k jeho provozování je třeba přístup k internetu. Jedná se o tzv. službu VOD, což je zkratka z anglického výrazu Video on Demand, v češtině tedy Video na vyžádání. Jde o systém, kdy si může uživatel kdykoliv vybrat a sledovat video (film nebo seriál) aniž by byl omezen časovým programem, jako je tomu u klasických televizních stanic. Netflix patří v současnosti mezi nejpopulárnější VOD služby, mezi dalšími poskytovateli jsou HBO, Apple TV nebo Amazon Prime Video. Stále více filmů i seriálů je opatřeno českým dabingem, všechny lze ale sledovat i v původním znění resp. s českými titulky. Na závěr je nutno poznamenat, že se jedná o placené služby, divák má možnost zvolit si z různých tarifů předplatného. Netflix nabízí tři verze předplatného, které se liší v poskytované kvalitě obrazu, zjednodušeně řečeno - čím dražší tarif, tím lepší obraz díky většímu rozlišení.

Na těchto stránkách přinášíme seznam nejlepších filmů a seriálů z vlastní produkce Netflixu, který budeme průběžně doplňovat a aktualizovat. Rozhodli jsme se pro řazení dle hodnocení ČSFD a FDB. Pokud hledáte konkrétní seriál nebo film, zadejte jeho název do pole Hledat vpravo nahoře.