Filmy a seriály na Netflixu

Netflix je online poskytovatel filmů a seriálů, k jeho provozování je třeba přístup k internetu. Jedná se o tzv. službu VOD, což je zkratka z anglického výrazu Video on Demand, v češtině tedy Video na vyžádání. Jde o systém, kdy si může uživatel kdykoliv vybrat a sledovat video (film nebo seriál) aniž by byl omezen časovým programem, jako je tomu u klasických televizních stanic. Netflix patří v současnosti mezi nejpopulárnější VOD služby, mezi dalšími poskytovateli jsou HBO, Apple TV nebo Amazon Prime Video. Stále více filmů i seriálů je opatřeno českým dabingem, všechny lze ale sledovat i v původním znění resp. s českými titulky. Na závěr je nutno poznamenat, že se jedná o placené služby, divák má možnost zvolit si z různých tarifů předplatného. Netflix nabízí tři verze předplatného, které se liší v poskytované kvalitě obrazu, zjednodušeně řečeno - čím dražší tarif, tím lepší obraz díky většímu rozlišení.

Na těchto stránkách přinášíme seznam nejlepších filmů a seriálů z vlastní produkce Netflixu, který budeme průběžně doplňovat a aktualizovat. Rozhodli jsme se pro řazení dle hodnocení ČSFD a FDB. Pokud hledáte konkrétní seriál nebo film, zadejte jeho název do pole Hledat vpravo nahoře.

Netflix - nejlpeší seriály

NARCOS - 94%

Určitě jste již slyšeli o drogovém králi Pablo Escobarovi - seriál mapuje život samotného Escobara i jeho následovníků. Jedná se o napínavou kriminálku, kde se odehrává boj drogového kartelu proti kolumbijské i americké policii.

Série 1 (2015) - 10 epizod
Série 2 (2016) - 10 epizod
Série 3 (2017) - 10 epizod

Foto: Netflix