Novinky na Netflixu

Aktuálně: velkým hitem je nový osmidílný seriál Wednesday, jehož ústřední postavou je dospívající holka z Addamsovy rodiny, která má nadpřirozené schopnosti, stejně jako její spolužáci z Nevermore Academy. Hlavní roli ztvárnila Jenna Ortega a polovinu dílů režíroval slavný Tim Burton. Na prosinec Netflix připravil nové filmy a seriály, které na předplacené službě můžete vidět v premiéře. A je na co se těšit! Pusťte si trailer, ve kterém u každé novinky najdete přesné datum, kdy bude uvedena. V nabídce nechybí sci-fi, dramata, kriminálky, filmy pro teenagery a nesmí chybět ani vánoční romantická komedie. 

Netflix o Vánocích

V roce 2021 přichystal Netflix na Štědrý den vánoční dárek pro všechny filmové fandy a to v podobě premiéry filmu K zemi hleď!, ve kterém se v hlavních rolích představí Leonardo DiCaprio a Jennifer Lawrence. Ti hrají astronomy, kteří přišli s objevem obří komety a spočítali, že kometa se řítí přímo k Zemi a zničí ji. Ihned o tom informují prezidentku Spojených států (Meryl Streep), ta ale jejich objevu nevěnuje velkou pozornost a stejně tak je neberou vážně ani média, na která se dvojice astronomů také obrací. Přitom do ničivé srážky zbývá jen šest měsíců, během kterých může lidstvo podniknout nějaké kroky k záchraně Země. Nebudeme prozrazovat jak se bude celý příběh dále vyvíjet, jen doplníme, že v dalších rolích se objeví například Cate Blanchett, Tyler Perry nebo zpěvačka Ariana Grande. Skvělá komedie z dílny Netflixu stojí určitě za shlédnutí! Zde se můžete podívat na trailer:

Filmy a seriály na Netflixu

Netflix je online poskytovatel filmů a seriálů, k jeho provozování je třeba přístup k internetu. Jedná se o tzv. službu VOD, což je zkratka z anglického výrazu Video on Demand, v češtině tedy Video na vyžádání. Jde o systém, kdy si může uživatel kdykoliv vybrat a sledovat video (film nebo seriál) aniž by byl omezen časovým programem, jako je tomu u klasických televizních stanic. Netflix patří v současnosti mezi nejpopulárnější VOD služby, mezi dalšími poskytovateli jsou HBO, Apple TV nebo Amazon Prime Video. Stále více filmů i seriálů je opatřeno českým dabingem, všechny lze ale sledovat i v původním znění resp. s českými titulky. Na závěr je nutno poznamenat, že se jedná o placené služby, divák má možnost zvolit si z různých tarifů předplatného. Netflix nabízí tři verze předplatného, které se liší v poskytované kvalitě obrazu, zjednodušeně řečeno - čím dražší tarif, tím lepší obraz díky většímu rozlišení.

Na těchto stránkách přinášíme seznam nejlepších filmů a seriálů z vlastní produkce Netflixu, který budeme průběžně doplňovat a aktualizovat. Rozhodli jsme se pro řazení dle hodnocení ČSFD a FDB. Pokud hledáte konkrétní seriál nebo film, zadejte jeho název do pole Hledat vpravo nahoře.

Netflix - nejlepší seriály

NARCOS - 94%

Určitě jste již slyšeli o drogovém králi Pablo Escobarovi - seriál mapuje život samotného Escobara i jeho následovníků. Jedná se o napínavou kriminálku, kde se odehrává boj drogového kartelu proti kolumbijské i americké policii.

Série 1 (2015) - 10 epizod
Série 2 (2016) - 10 epizod
Série 3 (2017) - 10 epizod

Foto: Netflix