Celé filmy ke shlédnutí

Hledáme a vybíráme pro vás ty nejlepší filmy na internetu, které si můžete pustit celé a zdarma bez nutnosti registrace. Všechny filmy jsou s českým dabingem nebo s českými titulky.

Hned na začátku zde napíšeme, že odkazy na celé filmy najdete na konci tohoto článku. Takže kdo nemá chuť si něco zajímavého přečíst, ať tenhle text přeskočí. Naše stránky Online Filmy se nesnaží přinášet nelegální obsah v podobě filmů, které někdo načerno nahrál na internet. Tyto praktiky neuznáváme, místo toho hledáme na internetu a pátráme po filmech, které jejich tvůrci poskytli zdarma ke shlédnutí pro filmové fanoušky. Jedním z nich je třeba Tomáš Vorel, český režisér a scénárista, který občas na pár vteřin skočí i před kameru, aby si vyzkoušel i roli herce. Debutoval povídkovým filmem Pražská pětka z roku 1988, kde představuje pět amatérských divadel včetně satirického divadla Sklep, ve kterém Vorel sám od roku 1976 působil. Z jeho tvorby znají diváci především filmy Cesta z města nebo Gympl a Vejška, ve kterých si vedle Jiřího Mádla zahrál i režisérův syn Tomáš Vorel mladší. Mezi poslední filmy Tomáše Vorla patří komedie Instalatér z Tuchlovic, ve kterém zazářil Jakub Kohák. tento film byl inspirován skutečným instalatérem z Tuchlovic, což je malá vesnice nedaleko Kladna. Naším cílem je přidávat na tyto stránky další filmy, které jsou přístupné zdarma a bez podmínky placeného členství nebo placení měsíčních poplatků. Od toho tu máme služby typu Netflix nebo HBO. Samozřejmě se nemůžeme dozvědět o všech filmech, které jejich autoři přidali na YouTube nebo jiné streamovací služby, budeme proto rádi, když na naše facebookové stránky budete posílat své tipy na filmy, které jsou online ke sledování a které můžeme do našeho seznamu přidat.

Celé filmy průběžně doplňujeme, ty nejnovější najdete zde na prvním místě, starší filmy se pak budou posunovat na další stránky. Doporučujeme tedy tuto hlavní stránku přidat mezi vaše oblíbené a navštěvovat nás pravidelně, abyste nepřišli o žádnou novinku.

Matrix AB 2015
Matrix AB 2015

Matrix AB 2015

INSTALATÉR Z TUCHLOVIC - THE GOOD PLUMBER - English Subtitles

INSTALATÉR Z TUCHLOVIC - THE GOOD PLUMBER - English Subtitles

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy - celý animovaný film v HD - Pohádka - ??

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy - celý animovaný film v HD - Pohádka - ??

Kozí příběh se sýrem - Pohádka pro děti - celý animovaný film v HD - ??

Kozí příběh se sýrem - Pohádka pro děti - celý animovaný film v HD - ??

GYMPL - Celý Film HD - (THE CAN - English Subtitles)

GYMPL - Celý Film HD - (THE CAN - English Subtitles)

VEJŠKA - Celý Film HD  (PRAGUE CAN -  English Subtitles)

VEJŠKA - Celý Film HD (PRAGUE CAN - English Subtitles)

CESTA Z MĚSTA - Celý film HD - OUT OF CITY (English Subtitles)

CESTA Z MĚSTA - Celý film HD - OUT OF CITY (English Subtitles)

CESTA DO LESA - celý film HD - TO THE WOODS  (English Subtitles)

CESTA DO LESA - celý film HD - TO THE WOODS (English Subtitles)

Vaše filmové tipy

Chybí vám zde oblíbený film, který byste si chtěli pustit online? Napište nám na naše facebookové stránky Filmy Online. Společně vytvoříme filmový portál, který budeme stále zlepšovat! Naším cílem je přinášet filmovou zábavu lidem, kteří si chtějí legálně pouštět filmy nebo televizní seriály na svém počítači, tabletu nebo mobilu formou okamžitého online přehrávání, bez nutnosti zdlouhavého stahování filmu. Stačí si pamatovat adresu online-filmy.tv a sledovat zdarma filmy s českým dabingem nebo českými titulky.

Online-Filmy.TV

Náš filmový portál jsme začali vytvářet na jaře roku 2016. Ze začátku jsme vkládali pouze filmy, které byly ke shlédnutí zdarma na youtube, krátce na to jsme ale začali psát i o filmových premiérách na facebooku a k tomu přidávali filmové trailery. Našich fanoušků neustále přibývá (aktuálně jich máme přes 3 tisíce), kromě toho jsme podpořili vznik studentského filmu Dusno v hlavní roli s Cyrilem Drozdou, kterého znáte např. ze seriálu Most! V roce 2020 jsme kompletně změnili design našich stránek, aby se obsah rychleji načítal a zobrazoval korektně i na mobilních zařízeních, kromě toho zvolený tmavý režim je příjemnější pro vaše oči.